• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

Proszę poinformować osoby biorące udział w Konkursie Plakatowym o niewłaściwym adresie e‑mailowym znajdującym się w regulaminie Konkursu. Podany adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jest nieaktywny. Prace i kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Praca powinna być opatrzona godłem (godło to ciąg znaków lub znak graficzny, które nie pozwalają na identyfikację autora pracy). Dane identyfikujące autora wraz z godłem powinny być umieszczone w karcie zgłoszenia.

Przykład

Konkurs Plakatowy SEP - mrówek

Konkurs Plakatowy SEP – wymagane

mrówek – godło uczestnika konkursu

         Mariusz Zaorski


 images

 

 

670 latbyd

el12