• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Zakończyliśmy szkolną akcję pod hasłem „ENERGIA DLA UKRAINY”.
Samorząd Szkolny, Szkolne Koło Wolontariatu, Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna i Pracownicy Administracji i Obsługi w Zespole Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy postanowili przyłączyć się do zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla dotkniętej wojną Ukrainy. Zebraliśmy żywność, kosmetyki, chemię, środki opatrunkowe, koce i ręczniki, bieliznę. Zebrane datki przewieźliśmy w piątek 25 marca do siedziby PCK w Bydgoszczy przy ul. Warmińskiego 10.

W dniach 2-20 marca 2022 r. Samorząd Szkolny zorganizował zakup wstążeczek symbolizujących solidarność z Ukrainą dotkniętą wojną. Wolontariusze zebrali 280 złotych, które przekazali szkolnemu koordynatorowi wolontariatu i tym samym wsparli zakup wyprawek dla nowych uczniów. Nasza akcja stała się pięknym świadectwem solidarności z TYMI, którzy muszą bronić swojej wolności. Przekazaliśmy dużo dobrej ENERGII DLA UKRAINY.

ukraina3 02 ukraina3 06 ukraina3 03
ukraina3 05p ukraina3 01 ukraina3 08
ukraina3 04 ukraina3 07 ukraina3 09

 


 images

 

 

670 latbyd

el12