• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

flagaU

Energia dla Ukrainy

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Nikt nie może stać obojętnie w obliczu tragedii, która rozgrywa się na naszych oczach!
Nie pozostańmy obojętni wobec krzywdy innych, chciejmy okazać wsparcie i solidarność dla dotkniętej wojną Ukrainy. Ogłaszamy szkolną akcję pod hasłem „ENERGIA DLA UKRAINY”.
Samorząd Szkolny, Szkolne Koło Wolontariatu, Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna i Pracownicy Administracji i Obsługi w Zespole Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy postanowili przyłączyć się do zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla dotkniętej wojną Ukrainy.
Zachęcamy wszystkich, którym los potrzebujących ludzi nie jest obojętny, do zakupu i przyniesienia do naszej szkoły najpotrzebniejszych artykułów.


Zbiórka rzeczy odbędzie się w dniach 2-4 marca 2022 r. w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.

Zbieramy:

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa, owoce w puszkach, przeciery w kartonach, suszone owoce, orzechy łuskane.

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

ŚRODKI OPATRUNKOWE: (zwłaszcza na zranienia i oparzenia): koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.

Zbieramy także NOWE koce, śpiwory, ręczniki.

UWAGA!!! Nie zbieramy odzieży!

Zebrane datki przewieziemy w sobotę 5 marca do siedziby PCK w Bydgoszczy przy ul. Warmińskiego 10.
Zbiórka pieniędzy do skarbony zorganizowana będzie w holu głównym szkoły przez Samorząd Szkolny w dniach 2-4 marca 2022 r. Dlatego apelujemy o zakup wstążeczek symbolizujących solidarność z Ukrainą u wolontariuszy Samorządu Szkolnego. Każda kwota ma znaczenie!
Zebrane fundusze wpłacimy na konto Polski Czerwony Krzyż 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z dopiskiem „UKRAINA”.pomUkraina


Niech nasze wsparcie stanie się pięknym świadectwem solidarności z TYMI, którzy muszą bronić swojej wolności.

My ELEKTRYCY przekażmy dużo dobrej ENERGII DLA UKRAINY.


Nauczyciele, Samorząd Szkolny i Dyrekcja Zespołu Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy

 


 images

 

 

670 latbyd

el12