• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Z początkiem grudnia po raz drugi przystąpiliśmy do akcji PACZUSZKA DLA MALUSZKA prowadzonej przez Fundację Małych Stópek. Przy wejściu do szkoły stanęła śliczna pachnąca choinka z niezwykłymi bombkami. Przez kilka dni udało nam się zebrać sporą ilość kosmetyków, środków pielęgnacyjnych, pieluszek jednorazowych, chusteczek nawilżanych, a nawet ciuszków, artykułów spożywczych i innych akcesoriów dla noworodków i niemowlaków oraz ich mam. Nasze dary serca trafiły do podopiecznych fundacji w Szczecinie.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy hojnie odpowiedzieli na nasz apel i po raz kolejny udowodnili, jak piękna może być bezinteresowna pomoc.

                                                                                                                      Joanna Kin

paczuszka 2 paczuszka 3
paczuszka 4 paczuszka 1

pacz


 images

 

 

670 latbyd

el12