• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

 

 

Lista przyjętych
klasa: 1a [[O] Technik elektryk (ang-niem*)]
Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy

Lp.

Nazwisko, Imię

1.      

Adamik, Patryk

2.      

Bielawski, Kacper

3.      

Binyenda, Oskar

4.      

Brywczyński, Wiktor

5.      

FELIGA, SEBASTIAN

6.      

Gorczyński, Mikołaj

7.      

Goździkowski, Jakub

8.      

Grzeszczyk, Kacper

9.      

Grzywacz, Sebastian

10.   

Hetzig, Dawid

11.   

Kalinowski, Wikotr

12.   

Kazushchyk, Anton

13.   

Kędzia, Eryk

14.   

Kiełkowski, Dawid

15.   

Kmit, Bolesław

16.   

Kopczyk, Mikołaj

17.   

KOWALEWSKI, PATRYK PIOTR

18.   

Kozłowski, Michał Andrzej

19.   

Krzyżanowski, Dawid

20.   

Kulik, Konrad

21.   

Kweiser, Szymon

22.   

Łabiszak, Eryk Szymon

23.   

Maras, Sebastian

24.   

Osowicki, Hubert

25.   

Perenc, Oliwier

26.   

Pliszka, Kamil

27.   

Proch, Adrian

28.   

SISE, MATEUSZ

29.   

Sławiński, Marcin

30.   

Stefański, Jakub

31.   

Sulkowski, Kamil

32.   

Szymański, WIKTOR

33.   

Świątek, Franciszek

34.   

Tobiasz Michał

35.   

Urban, Łukasz

36.   

Urban, Marcin

37.   

Wiśniewski, Kacper

38.   

Witek, Szymon

39.   

Zabłocki, Michał Konrad

40.   

Zdrojewski, Hubert

 

Lista przyjętych
klasa: 1b_en [[O] Technik energetyk (ang-niem*)]
Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy

Lp.

Nazwisko, Imię

1.      

Chmielewicz, Rajmund

2.      

Gątkowski, Kamil

3.      

Niewolak, Jakub

4.      

Rożyński, Wiktor

5.      

Wawrzyniak, Bartosz

 

Lista przyjętych
klasa: 1c [[O] Technik chłodnictwa i klimatyzacji (ang-niem*)]
Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy

Lp.

Nazwisko, Imię

1.      

Januchowski, Amadeusz

2.      

Januszewski, Piotr Aleksander

3.      

Kluza, Jakub

4.      

Kokocińska, Maja

5.      

Litewka, Krzysztof

6.      

Michalik, Nikodem

7.      

Pomianowski, Igor

8.      

Przybylski, Wiktor

9.      

Puzio, Bartłomiej

10.   

Siewko, Oskar

11.   

Słomiński, Bogumił

12.   

Straszewski, Ignacy

 

Lista przyjętych
klasa: 1B_P_e [[O] Elektryk (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Elektryczna
w Bydgoszczy

Lp.

Nazwisko, Imię

1.      

Chmiel, Oskar

2.      

Dadok, Norbert

3.      

Gawron, Kamil

4.      

Górski, Jakub

5.      

Jarzembski, Filip

6.      

jasionek, Kamil

7.      

Tokarski, Wiktor

8.      

Ugorek, Patryk

9.      

Wawrzyniak, Oskar

10.   

Wodyński, Korneliusz

11.   

Zemke, Adam

 

Lista przyjętych
klasa: 1B_P_m [[O] Elektromechanik (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Elektryczna
w Bydgoszczy

Lp.

Nazwisko, Imię

1.      

Balicki, Mateusz Wiktor

2.      

Kaźmierczak Dominik

3.      

Klocek, Mateusz

 

 

Lista kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy

Nazwisko

Imię

Decyzja

Andrzejewski

Jakub

nieprzyjęty

Augustynowicz

Adrian

nieprzyjęty

Bayer

Sebastian

nieprzyjęty

Bączkowski - Gamoń

Kamil

nieprzyjęty

Borucki

Michał

nieprzyjęty

Budnicki

Waldemar

nieprzyjęty

Bukowski

Maciej

nieprzyjęty

Cyganowski

Igor

nieprzyjęty

Dadok

Norbert

nieprzyjęty

Dębicki

Mateusz

nieprzyjęty

Drobiński

Jan

nieprzyjęty

Faściszewski

Michał

nieprzyjęty

Gach

Wiktor

nieprzyjęty

Gawlik

Wiktoria

nieprzyjęty

Glonke

Oliwier

nieprzyjęty

GOŁATA

PAWEŁ

nieprzyjęty

Janowiak

Adrian

nieprzyjęty

Kaczyński

Karol

nieprzyjęty

Kamiński

Konrad

nieprzyjęty

Kołacka

Izabela

nieprzyjęty

Koncur

Mikołaj

nieprzyjęty

Kortas

Maciej

nieprzyjęty

Koziński

Szymon

nieprzyjęty

Krzewiński

Jakub

nieprzyjęty

Kucharski

Wojciech

nieprzyjęty

Kwiatkowski

Oliwier

nieprzyjęty

LOREK

SZYMON PIOTR

nieprzyjęty

Łożyński

Adrian

nieprzyjęty

Łukowiak

Wiktor

nieprzyjęty

Maciejewski

Adam

nieprzyjęty

Makowski

Kamil

nieprzyjęty

Matuszewski

Michał

nieprzyjęty

MIELEŃCZUK

DORIAN

nieprzyjęty

MIKOŁAJCZYK

OLIWIER

nieprzyjęty

Milas

Jan

nieprzyjęty

Młynarczyk

Sebastian

nieprzyjęty

Nawrocki

Aleksander

nieprzyjęty

Noskow

Patryk

nieprzyjęty

Nucia

Wojciech

nieprzyjęty

Pietras

Adam

nieprzyjęty

Protsenko

Maksym

nieprzyjęty

Pudło

Wiktor

nieprzyjęty

Rępalski

Filip

nieprzyjęty

Rogalski

Michał

nieprzyjęty

Salaber

Oliwier

nieprzyjęty

Sarnecki

Oliwier

nieprzyjęty

Sipura

Marcel

nieprzyjęty

Sołtysiński

Mikołaj

nieprzyjęty

Spanehl

Rafał

nieprzyjęty

Sudoł

Adam Mateusz

nieprzyjęty

Sumiński

Paweł

nieprzyjęty

Szczygieł

Igor

nieprzyjęty

Voss

Maksymilian

nieprzyjęty

Wiktorowicz

Krzysztof

nieprzyjęty

WILCZYŃSKI

DAMIAN

nieprzyjęty

Wiśniewski

Mateusz

nieprzyjęty

WŁOCH

ANTONI

nieprzyjęty

Woźniak

Rafał

nieprzyjęty

Zamaro

Maciej

nieprzyjęty

Zawistowski

Patryk Michał

nieprzyjęty

ZBOIŃSKI

KACPER

nieprzyjęty

Zieliński

Mateusz

nieprzyjęty

 

Lista kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Elektryczna w Bydgoszczy

Nazwisko

Imię

Decyzja

Banaś

Szymon

nieprzyjęty

Binyenda

Oskar

nieprzyjęty

Chmara

Mikołaj

nieprzyjęty

Chodor

Kacper

nieprzyjęty

Faleńczyk

Jakub

nieprzyjęty

FELIGA

SEBASTIAN

nieprzyjęty

Grugel

Marcin

nieprzyjęty

Kędzia

Eryk

nieprzyjęty

Kępski

Sebastian

nieprzyjęty

Maras

Sebastian

nieprzyjęty

Nowak

Jakub

nieprzyjęty

Pliszka

Kamil

nieprzyjęty

Poznań

Marek

nieprzyjęty

Ptasznik

Mikołaj

nieprzyjęty

Ruciński

Oskar Jan

nieprzyjęty

Rupiczak

Krzysztof

nieprzyjęty

Santowski

Adam

nieprzyjęty

Seydak

Michał

nieprzyjęty

Sipura

Marcel

nieprzyjęty

Skórcz

Krzysztof

nieprzyjęty

Stalewski

Maksym

nieprzyjęty

Sulkowski

Kamil

nieprzyjęty

Szymański

WIKTOR

nieprzyjęty

Urban

Łukasz

nieprzyjęty

Wiśniewski

Kacper

nieprzyjęty

Zabłocki

Michał Konrad

nieprzyjęty

ZBOIŃSKI

KACPER

nieprzyjęty

Zieliński

Piotr

nieprzyjęty


 images

 

 

670 latbyd

el12