• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

plakat A4 promocja 2023

Po latach przerwy pan Krzysztof Siłakowski reaktywował szkolną drużynę w piłce ręcznej. Widząc potencjał,możliwości i chęć do gry zgłosiliśmy się do rozgrywek. Do turnieju przystąpiliśmy praktycznie z marszu.Mecze rozgrywane były w miesiącu październiku i listopadzie. W rozgrywkach fazy grupowej zajęliśmy drugie miejsce, co dało nam szanse walczyć o miejsca 4 - 6 w finale "B".

W drugiej fazie rozgrywek nasi dzielni wojownicy pokonali drużyny: VIII LO i Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2, co dało nam ostatecznie czwarte miejsce. W z rozegranych meczów każdym chłopaki zostawiali serce na parkiecie.Niekwestionowani liderzy naszej ekipy to FranciszeK Kasiorek i Jakub Koperski. Odkryciem sezonu okazał się w bramce Maks Nowak.

Oto autorzy sukcesu:

1. Błażejewski Jakub       kl.4TC

2. Oparka Maciej              kl.4TC

3. KasiorekFranciszek     kl.3TC

4. Majewski Wojciech     kl.3TC

5. Wojtasik Michał          kl.3TA

6. Koperski Jakub           kl.2TA

7. Łyjak Mateusz            kl.2TA

8. Nowak Maks               kl.2TA

9. Łapuk Alan                 kl.2TBC

10.Kolczewski Bartek    kl.2TBC 

BRAWO PANOWIE!!!

ZA ROK POWALCZYMY O WIĘCEJ!!!

pilka reczna1


 images

 

 

670 latbyd

el12