• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

W dniu 9 czerwca 2017 r.już po raz siódmy odbyły się zawody w wędkarstwie spławikowym. Na miejscu zbiórki o godzinie 8:30 stawiło się 47 młodych wędkarzy wraz z opiekunami. Trzeba przyznać, że wędkarstwo wpaja się w wielu rodzinach od małego, ponieważ najmłodsi zawodnicy mieli 5 lat.

Po losowaniu i omówieniu regulaminu zawodów wszyscy udali się na swoje stanowiska. Sygnałem sędziego głównego o godzinie 9:30 rozpoczęły się wędkarskie zmagania i trwały do godziny 12:30. Pogoda sprzyjała młodym wędkarzom, było ciepło i słonecznie.

Po trzygodzinnych zmaganiach, podczas ważenia ryb okazało się, że najlepszymi wędkarzami tego dnia byli:

SP – Mateusz Burnicki (SP Łochowo)
GIM – Daniel Przybył (GIM nr 20)

Największą rybę złowił Mateusz Burnicki

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali cenne nagrody zasponsorowane przez Koło PZW nr 1, Centrum Wędkarstwa oraz  Rada Rodziców ZS nr 12.
Na zakończenie zawodów odbyło się wspólne grillowanie. Humory młodym wędkarzom tego dnia dopisywały.
Organizatorzy: Bogdan Kustra, Monika Kaczmarek, Marcin Łatka oraz wielu wędkarzy z Koła nr 1.

Autor tekstu: Marcin Łatka

DSC06582 DSC06606 DSC06646
DSC06676 DSC06702 DSC06716

Partnerzy:

 images

 

 

el12

  

novatica pion k

670 latbyd