• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Drzwi otwarte 20 kwietnia 2024 r.
9.00-13.00
Bydgoszcz ul. Stawowa 41

 

plakatA5 2024v3

W sali sportowej  Gimnazjum nr 3 w Bachorcach odbył się 16.02.2017 r. Ćwierćfinał Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju uczestniczyła drużyna z Gimnazjum w Strzelnie, Gimnazjum w Cekcynie, Gimnazjum w Bachorcach i nasza drużyna. Pierwszy mecz rozegraliśmy z Gimnazjum z Cekcyna. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się zwycięstwem naszych chłopaków. Finał rozegraliśmy z gospodarzem, który pokonał wyraźnie Gimnazjum ze Strzelna. W finale nieznacznie ulegliśmy lepiej dysponowanemu przeciwnikowi Gimnazjum Bachorce. Zajęliśmy po bardzo zaciętych meczach drugie miejsce. Niestety tylko zwycięzca awansował  do Półfinałów Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego, który odbędzie się w Bydgoszczy lub w Tucholi.

Skład naszej drużyny stanowili:

Kufel Szymon IIIC, Bartosz Mućko IIIB, Emil Kołodzejski III C, Wiktor Hanuszek III C, Adam Nierybiński IIS, Mikołaj Klawiński IIIS, Michał Wojtasik III S, Krzysztof Romel II C, Alan Serafin III C, wielki nieobecny Oskar Zalewski

Trener zespołu Marcin Łatka

Wyniki spotkań:

Gimnazjum Bachorce — Gimnazjum Strzelno  2:0 ( 25:6 ), ( 25:4)

Gimnazjum nr 35 Bydgoszcz — Gimnazjum Cekcyn  2:1 ( 22:25 ), ( 30:28 ), ( 17:15 )

Gimnazjum Cekcyn — Gimnazjum Strzelno 2:0 ( 25:15 ), ( 25:17)

Finał :

Gimnazjum Bachorce — Gimnazjum nr 35 Bydgoszcz  2:0 ( 25:19 ), ( 25:18 )

Gratulujemy drugiego historycznego występu w Ćwierćfinałach Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Siatkowej Chłopców z Gimnazjum.

1 m 2 m
4 m 5 m

 images

 

 

670 latbyd

el12