• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

plakat A4 promocja 20231

Zakończyła się rywalizacja Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W reprezentacji szkoły, poprowadzonej przez panią Anną Drażdżewską-Nasiadek, obok doświadczonych zawodników zagrali pierwszoklasiści. Poziom rozgrywek był wysoki,a mecze bardzo emocjonujące, rozgrywane na boiski Orlika przy III LO w aurze jesiennego deszczu. Ostatecznie nie udało nam sie wyjść z grupy ale zajęliśmy w niej 3 miejsce.

GRATULACJE!

pilkarze2016

Skład naszej drużyny: Daniel Palmowski 4Tb -kapitan, Jakub Kubiak 4Tb, Filip Górecki 2Ta, Bartek Lipiński 2Ta, Mateusz Stopa 2Ta, Patryk Kolano 2Tb, Jakub Stypczyński 2Tb, Hubert Pilarski 1Tc oraz bramkarz: Maciej Grudzka 1Ta i Gracjan Łęt 1Tc.


 images

 

 

670 latbyd

el12