• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Apel Inauguracyjny
Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych
Odkryj Swój Talent
Bydgoszcz, 05. 12. 2016 r.

Zespół Szkół nr 12 przyłącza się do inicjatywy Komisji Europejskiej jaką jest Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych – Odkryj Swój Talent, która ma na celu promocję kształcenia i szkolenia zawodowego. W tym celu w naszej szkole organizujemy szereg imprez, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje działania, podzielić się innowacyjnymi pomysłami, a także przedstawić rozwiązania wspierające współpracę przedsiębiorstw oraz instytucji z tego sektora.

Całość rozpoczyna się dzisiaj 5 grudnia podczas oficjalnego otwarcia w Brukseli i potrwa do 9 grudnia, kiedy to odbędzie się ceremonia zamknięcia. Wydarzenia, które będą miały miejsce w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych zostaną promowane w mediach społecznościowych, na stronach internetowych oraz w publikacjach Komisji Europejskiej.

W naszej szkole również będą miały miejsce różnego rodzaju przedsięwzięcia. Harmonogram wydarzeń był już przedstawiany na stronie internetowej szkoły i na naszym profilu Facebookowym. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

logoZS12 logo odkryjtalent miniatura logo komisja europ

 

odkryjtalent3 odkryjtalent2  odkryjtalent5 odkryjtalent4
 odkryjtalent1  odkryjtalent6 odkryjtalent8 odkryjtalent7

 images

 

 

670 latbyd

el12