• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Uwaga!!!

Rusza rekrutacja na wyjazd na praktykę zagraniczną do Portugalii w ramach programu Erasmus+. Termin składania formularzy aplikacyjnych mija 11.03.2019r. . Podania należy składać do gabinetu pani wicedyrektor Izabeli Macko. Dokumenty aplikacyjne znajdują się w zakładce "Dokumenty do pobrania". Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami widniejącymi w gablocie przy bibliotece szkolnej.

Powodzenia w rekrutacji!!!

Komisja ds współpracy z zagranicą


Norma PRO

Partnerzy:

logo_bmt_corel
kpec_logo
elmontaz_bg_logo_czerwone
pse_polnoc
famor
megazec
wzl-now
akademia-el12
logo_operator
pesa_logo
atelbud_logo4
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
logo_jurex
Norma_PRO
logo_dka_pl
margott
tf_kable
energomiar
megapol

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k