• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

PROJEKT STAŻY ZAGRANICZNYCH
DLA UCZNIÓW ELEKTRYKA
W RAMACH Erasmus+ ZATWIERDZONY!

         Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Programu Erasmus+ poinformowała, że została zakończona ocena wniosków złożonych w ramach Akcji 1. w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w roku 2018. Projekt przygotowany przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego Dobry fachowiec kreuje europejską przyszłość został zatwierdzony do realizacji. Przyznana kwota dofinansowania wynosi 104808 euro.

Projekt zakłada wysłanie sześciu 10-osobowych grup uczniów Technikum Elektryczno-Energetycznego w Zespole Szkół nr 12 w Bydgoszczy, kształcących się w zawodzie technik elektryk, technik energetyk, technik chłodnictwa i klimatyzacji, na 2 - tygodniową praktykę zawodową do Portugalii organizowaną przez firmę DNA Europe – Vocational Training – instytucję przyjmującą.

Przewiduje się następujące terminy praktyk zawodowych dla uczniów:

  • grupa 1, 2, 3 – 20.01 – 02. 02. 2019 r.,
  • grupa 4, 5, 6 –25. 08 – 07. 09. 2019 r.

Każda grupa będzie liczyć 10 uczniów jednej specjalizacji. Głównym celem praktyki zagranicznej jest stworzenie możliwości rozwoju umiejętności i kompetencji uczniów na różnych płaszczyznach: zawodowej, osobistej, międzykulturowej i językowej.

Autorom projektu życzymy w pełni satysfakcjonującej realizacji projektu!


Norma PRO

Partnerzy:

atelbud_logo4
logo_operator
pesa_logo
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
elmontaz_bg_logo_czerwone
energomiar
margott
logo_dka_pl
logo_jurex
akademia-el12
Norma_PRO
megapol
tf_kable
famor
wzl-now
pse_polnoc
logo_bmt_corel
megazec
kpec_logo

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k