• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Drzwi otwarte 20 kwietnia 2024 r.
9.00-13.00
Bydgoszcz ul. Stawowa 41

 

plakatA5 2024v3

Wyjazd studyjny pt. "Konin - Bełchatów źródła energii" w ramach projektu unijnego "Akcja-kwalifikacja 4". Celem wycieczki jest wizualizacja i bezpośredni kontakt z elektrowniami w których źródłem energii jest węgiel brunatny. Istotnym jest poznanie procesu wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej od momentu wydobycia węgla brunatnego poprzez jego transport, spalanie i wytworzenie energii elektrycznej lub cieplnej. Podczas wycieczki uczniowie będą gościć w kopalniach Konin Pątnów I i II oraz w Bełchatowie.

Formularze aktualnie znajdują się w sekretariacie i w załączniku w poście. Proszę pobierać i dostarczyć wypełnione do dnia 4 września 2023 r. do kierownika szkolenia praktycznego. Wycieczka skierowana jest do uczniów uczących się w zawodach technik energetyk, technik elektryk i elektryk. W wycieczce będzie uczestniczyć 40 osób. W przypadku większej ilości chętnych będzie postępowanie konkursowe zgodnie z regulaminem projektu AK4.

Formularz zgłoszeniowy

konin 01 konin 06
konin 02 konin 03 

konin 04


 images

 

 

670 latbyd

el12