• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Młodzi zdolni matematycy i angliści! To propozycja specjalnie dla Was.


Jeśli chcecie przeżyć wakacyjną przygodę podczas obozu naukowego, zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych.


Obóz odbywał się będzie w malowniczym Lidzbarku Welskim, w przepięknie położonym ośrodku wypoczynkowym nad Jeziorem Lidzbarskim, na Pojezierzu Warmińsko-Mazurskim. Zajęcia warsztatowe prowadzone będą w trzech grupach:
1.    Wakacyjne przygotowania do olimpiady matematycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
2.    Wakacyjne przygotowania do olimpiady języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
3.    Wakacyjne przygotowania do konkursów i  olimpiad matematycznych dla uczniów gimnazjówTermin obozu to druga połowa sierpnia: 18.08.2015 – 27.08.2015.
Symboliczna odpłatność dla uczestnika wynosi: 300 zł; znaczącą część kosztów obozu finansuje Miasto Bydgoszcz w ramach realizacji Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”
Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są w sekretariacie Pałacu Młodzieży w dni robocze od
1 do 24 kwietnia (w godz. 8.00 – 18.00).

 

Warsztaty prowadzone będą przez pracowników naukowych uczelni wyższych oraz nauczycieli mających wymierne osiągnięcia w pracy z uczniami zdolnymi. Oni też dokonają kwalifikacji uczestników W przypadku, gdy liczba zgłoszeń przekroczy ilość miejsc, komisja powołana przez Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu dokona kwalifikacji uczestników.
Dodatkową atrakcją dla grup matematycznych będą codzienne godzinne konwersacje w języku angielskim.Oprócz zajęć warsztatowych czekać na Was będą atrakcje wakacyjne: zwiedzanie ciekawych miejsc w Welskim Parku Krajobrazowym, wizyta Grodzie „Foluszek” – żywa lekcja historii, smakowanie  uroków Mazur, a także plażowanie, wycieczki piesze, ogniska, podchody, gry terenowe, dyskoteka.Nie zwlekaj, uzgodnij plany wakacyjne z rodzicami i zgłoś się już dziś. Na zgłoszenia czekamy do piątku 24 kwietnia br. Wykorzystaj szansę bezpośredniego kontaktu z wybitnymi dydaktykami matematyki i języka angielskiego. Ten wysiłek połączony z aktywnym wypoczynkiem może zaowocować skutecznym udziałem w olimpiadzie.Wszystkie informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na portalu „Zdolni znad Brdy”: http://www.edu.bydgoszcz.pl


 images

 

 

670 latbyd

el12