• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

PSYCHOLOG

ANNA WOJCIAK – OLCHOWY       gabinet pedagoga

PEDAGOG

IZABELA MACKO                           gabinet wicedyrektora

JĘZYK POLSKI

HANNA WOŹNIAK                          poniedziałek,  15.20   pok. naucz.

KATARZYNA MAJEWSKA

KASIA MAJEWSKA                           wtorek, 16.15            sala 18

JĘZYK ANGIELSKI

MARIA PILACZYŃSKA                   poniedziałek, 15.20      sala 15a

KAMILA ERDMAŃSKA                  poniedziałek, 16.20      sala 22

EWELINA LEWICKA                       wtorek, 14.25                sala 20

JĘZYK NIEMIECKI

JOANNA KIN                                    czwartek, 13.40         sala 19

MATEMATYKA

MONIKA KACZMAREK                    środa, 14.30             pok. naucz.

RENATA KOWALSKA                      wtorek, 14.30           pok. naucz.

ANNA SZCZUROWSKA                   czwartek, 14.30       pok. naucz.

MIROSŁAW RUTECKI                      czwartek, 15.20      pok. naucz.

FIZYKA

EWA UMIŃSKA                                wtorek, 14.25    sala 16

HISTORIA I WOS

EWELINA LEWICKA                         wtorek, 14.25    sala 20

ANITA GÓRECKA

EWA GÓRNOWICZ – FRANCZAK   środa, 15.30    sala 9

CHEMIA, BIOLOGIA

BEATA MAKOWIECKA                            poniedziałek 16.15    sala 16

GEOGRAFIA

AGNIESZKA CHOJNACKA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

ANNA DRAŻDŻEWSKA – NASIADEK     poniedziałek 16.15  pok. n-li w-f

BARBARA WENTOWSKA                       czwartek  15.30        pok. n-li w-f

KRZYSZTOF SIŁAKOWSKI                       środa, 16. 30             pok. n-li w-f

ALEKSANDRA NOWICKA                       wtorek 13.30             pok. n-li w-f

PRZEDMIOTY ZAWODOWE, BHP

KINGA TRZOSEK                                      czwartek, 14.25         pokój naucz.

MARIUSZ ZAORSKI                                  wtorek,     15.20       sala 5

ANDRZEJ GRABOWICZ                            czwartek   17.10      sala nr 1

ANDRZEJ RUTZ                                         piątek,    14.35        sala 1

WALDEMAR LEWICKI                              wtorek, 15.20          sala 3

PIOTR AUGUSTYN                                    piątek, 8.00              sala nr 3

ROBERT KRAJNIK                                      czwartek, 15.20       sala 3

ADAM MAZURKIEWICZ                           czwartek, 15.00      sala 12

MAREK SZYMCZAK                                  wtorek, 17.00         sala 8

JAKUB DRZYCIMSKI                                  środa, 17.00            sala 7

RELIGIA

 PAWEŁ KONKOL                                      czwartek, 16.15

MIROSŁAW BARCZEWSKI                       piątek, 8.00


Norma PRO

Partnerzy:

margott
logo_dka_pl
Norma_PRO
atelbud_logo4
logo_operator
wzl-now
tf_kable
energomiar
elmontaz_bg_logo_czerwone
famor
logo_bmt_corel
megapol
logo_jurex
megazec
kpec_logo
pesa_logo
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
pse_polnoc
akademia-el12

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k