• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

Blok humanistyczny

 

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/sala

1

 Przygotowanie młodzieży klas trzecich do  bierzmowania

 Barczewski Mirosław

 Konkol Paweł

 Niedziela

9.00-10.00

Parafia Chrystusa Króla

2

 Fakultety z historii przygotowujące  uczniów do egzaminu gimnazjalnego

Ewa Górnowicz -Franczak

Środa i czwartek 16.30
 sala 9

3

 Zajęcia przygotowujące do rozszerzonej  matury z historii i wos dla klas trzecich  technikum

Anita Górecka

Poniedziałek 16.30

sala 9

4

 Zajęcia przygotowujące do rozszerzonej  matury z historii i wos dla klas czwartych  technikum

Anita Górecka

Czwartek 14.30 – 17.00 sala 9

5

 Fakultety z języka angielskiego dla klasy  3tc

Ewelina Lewicka

Wtorek 14.25

6

 Fakultety z języka polskiego dla klas IV

Katarzyna Majewska

Hanna Woźniak

Sobota 10.00

7

 Szkolne koło teatralne „ Impuls”

Hanna Woźniak

Magdalena Mikołajczak

Środa (co 2 tygodnie)

15.20-16.20

 

Blok lingwistyczny

 

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/ sala

1.

 Konsultacje z j. angielskiego –pomoc   uczniom gimnazjum

Kamila Erdmańska

poniedziałek 15.30-16.30

 sala 22

2.

 Advanced Grammar –gramatyka na   poziomie rozszerzonym dla kl. 3b

Kamila Erdmańska

piątek 12.45 -14.25

Sala 22

3.

 Niemiecki? Dasz radę! Zajęcia   wyrównawcze z j. niemieckiego dla   gimnazjum

Joanna Kin

piątek 14.35-15.20

Sala 19

4.

 Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla   klas I technikum

Joanna Słowiow

poniedziałek 14.35

Sala 15

5.

 Zajęcia wyrównawcze z języka   angielskiego dla klas I technikum

Joanna Słowiow

czwartek 16.15 – 17.00 sala 12a

6.

 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 3tc

Ewelina Lewicka

poniedziałek 14.25- 15.20 sala 20

7.

 Zajęcia z języka angielskiego   zawodowego w ramach projektu „Akcja –  kwalifikacja”

Kamila Erdmańska

klasa 2ta (I semestr)

klasa 2tc (II semestr)

8.

 Fakultety z języka angielskiego dla   maturzystów

Maria Pilaczyńska

IVta–piątek 8.00 sala 15a

IVtb – środa 8.55 s. 15a

9.

 Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla   kl. IIIta

Maria Pilaczyńska

poniedziałek 11.50 s. 15a

10.

 Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla   kl. IIItb

Maria Pilaczyńska

czwartek 10.55 sala 15a

11.  Konsultacje dla uczniów z języka  niemieckiego Ilona Lemanska czwartek 15.30 sala 14

 

 

Blok matematyczny

L.p.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/sala

1.

 Koło matematyczne dla uczniów klas 2 gimnazjum

Monika Kaczmarek

czwartek 13.40 - 14.25

2.

 Zajęcia wspierające z matematyki dla         klas 1 technikum

Monika Kaczmarek

piątek 15.30 - 16.15

3.

 Konsultacje dla uczniów gimnazjum i   technikum

Renata Kowalska

piątek 13.40

4.

 Fakultety z matematyki dla IVta

Renata Kowalska

czwartek 8.00

5.

 Fakultety z matematyki dla IVtb

Mirosław Rutecki

środa 8.00-8.45

6.

 Konsultacje dla uczniów klas II gim

Mirosław Rutecki

środa 13.40 -14.25

7.

 Robotyka dla klas 3 gimnazjum

Anna Szczurowska

sobota 9.00-12.00

raz w miesiącu

8.

 Fakultety z matematyki dla kl.3c

Anna Szczurowska

wtorek 8.55-9.40

9.

 Fakultety z matematyki dla kl. 3a

Wiesława Sraga

wg. ustaleń z grupą

 

 

Blok przyrodniczy

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/sala

1.

 Zajęcia wyrównawcze z chemii i fizyki dla gimnazjum

Beata Makowiecka

Wtorek 14.25

2.

 Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas I   technikum

Beata Makowiecka

Wtorek 14.25

3.

 Zajęcia fakultatywne przygotowujące   uczniów do egzaminu gimnazjalnego

Beata Makowiecka

Czwartek 14.25

4.

 Zajęcia z fizyki dla maturzystów

Ewa Umińska

Poniedziałek 8.00

5.

 „Fizykę umiem i rozumiem”- zajęcia dla   uczniów klas I technikum

Ewa Umińska

Poniedziałek 14.25

6.

 „Pogotowie biologiczne” – zajęcia wyrównawcze dla gimnazjum i technikum

Justyna Markiewicz

Wtorek 15.30

7.

 „Geosfera” – zajęcia wyrównawcze z   geografii dla gimnazjum i technikum

Agnieszka Chojnacka

Środa 15.30

8.

 „Złapać bakcyla z fizyki” – zajęcia dla   kl.2b gimnazjum

Monika Kaczmarek

Czwartek 13.40 (co 2 tygodnie)

 

 

Blok wychowania fizycznego

 

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/sala

1.

 Lekka atletyka – dziewczęta i chłopcy

Aleksandra Nowicka

poniedziałek 15.30-17.00

2.

 Koszykówka – chłopcy technikum

Anna Drażdżewska - Nasiadek

poniedziałek 15.30-17.00

3.

 Piłka siatkowa – dziewczęta gimnazjum

Barbara Wentowska

wtorek 16.15 -17.45

4.

 Piłka siatkowa – chłopcy gimnazjum

Marcin Łatka

środa 16.20 – 18.00

5.

 Piłka siatkowa – chłopcy technikum

Krzysztof Siłakowski

czwartek 16.30 -18.30

 

 

Blok artystyczny

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/ sala

1.  

 Warsztaty decoupage

Kamila Erdmańska

Renata Kowalska

wg ustaleń z grupą

2. 

 Chór szkolny „Altar”

Sławomir Przybysz

Piątek 13.00-15.00

MDK

 

 


 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k