• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

Blok humanistyczny

 

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/sala

1

 Przygotowanie młodzieży klas trzecich do  bierzmowania

 Barczewski Mirosław

 Konkol Paweł

 Niedziela

9.00-10.00

Parafia Chrystusa Króla

2

 Fakultety z historii przygotowujące  uczniów do egzaminu gimnazjalnego

Ewa Górnowicz -Franczak

Środa i czwartek 16.30
 sala 9

3

 Zajęcia przygotowujące do rozszerzonej  matury z historii i wos dla klas trzecich  technikum

Anita Górecka

Poniedziałek 16.30

sala 9

4

 Zajęcia przygotowujące do rozszerzonej  matury z historii i wos dla klas czwartych  technikum

Anita Górecka

Czwartek 14.30 – 17.00 sala 9

5

 Fakultety z języka angielskiego dla klasy  3tc

Ewelina Lewicka

Wtorek 14.25

6

 Fakultety z języka polskiego dla klas IV

Katarzyna Majewska

Hanna Woźniak

Sobota 10.00

7

 Szkolne koło teatralne „ Impuls”

Hanna Woźniak

Magdalena Mikołajczak

Środa (co 2 tygodnie)

15.20-16.20

 

Blok lingwistyczny

 

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/ sala

1.

 Konsultacje z j. angielskiego –pomoc   uczniom gimnazjum

Kamila Erdmańska

poniedziałek 15.30-16.30

 sala 22

2.

 Advanced Grammar –gramatyka na   poziomie rozszerzonym dla kl. 3b

Kamila Erdmańska

piątek 12.45 -14.25

Sala 22

3.

 Niemiecki? Dasz radę! Zajęcia   wyrównawcze z j. niemieckiego dla   gimnazjum

Joanna Kin

piątek 14.35-15.20

Sala 19

4.

 Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla   klas I technikum

Joanna Słowiow

poniedziałek 14.35

Sala 15

5.

 Zajęcia wyrównawcze z języka   angielskiego dla klas I technikum

Joanna Słowiow

czwartek 16.15 – 17.00 sala 12a

6.

 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 3tc

Ewelina Lewicka

poniedziałek 14.25- 15.20 sala 20

7.

 Zajęcia z języka angielskiego   zawodowego w ramach projektu „Akcja –  kwalifikacja”

Kamila Erdmańska

klasa 2ta (I semestr)

klasa 2tc (II semestr)

8.

 Fakultety z języka angielskiego dla   maturzystów

Maria Pilaczyńska

IVta–piątek 8.00 sala 15a

IVtb – środa 8.55 s. 15a

9.

 Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla   kl. IIIta

Maria Pilaczyńska

poniedziałek 11.50 s. 15a

10.

 Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla   kl. IIItb

Maria Pilaczyńska

czwartek 10.55 sala 15a

11.  Konsultacje dla uczniów z języka  niemieckiego Ilona Lemanska czwartek 16.15 - 17.00

 

 

Blok matematyczny

L.p.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/sala

1.

 Koło matematyczne dla uczniów klas 2 gimnazjum

Monika Kaczmarek

czwartek 13.40 - 14.25

2.

 Zajęcia wspierające z matematyki dla         klas 1 technikum

Monika Kaczmarek

piątek 15.30 - 16.15

3.

 Konsultacje dla uczniów gimnazjum i   technikum

Renata Kowalska

piątek 13.40

4.

 Fakultety z matematyki dla IVta

Renata Kowalska

czwartek 8.00

5.

 Fakultety z matematyki dla IVtb

Mirosław Rutecki

środa 8.00-8.45

6.

 Konsultacje dla uczniów klas II

Mirosław Rutecki

poniedziałek 8.00 -8.45

7.

 Robotyka dla klas 3 gimnazjum

Anna Szczurowska

sobota 9.00-12.00

raz w miesiącu

8.

 Fakultety z matematyki dla kl.3c

Anna Szczurowska

wtorek 8.55-9.40

9.

 Fakultety z matematyki dla kl. 3a

Wiesława Sraga

wg. ustaleń z grupą

 

 

Blok przyrodniczy

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/sala

1.

 Zajęcia wyrównawcze z chemii i fizyki dla gimnazjum

Beata Makowiecka

Wtorek 14.25

2.

 Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas I   technikum

Beata Makowiecka

Wtorek 14.25

3.

 Zajęcia fakultatywne przygotowujące   uczniów do egzaminu gimnazjalnego

Beata Makowiecka

Czwartek 14.25

4.

 Zajęcia z fizyki dla maturzystów

Ewa Umińska

Poniedziałek 8.00

5.

 „Fizykę umiem i rozumiem”- zajęcia dla   uczniów klas I technikum

Ewa Umińska

Poniedziałek 14.25

6.

 „Pogotowie biologiczne” – zajęcia wyrównawcze dla gimnazjum i technikum

Justyna Markiewicz

Wtorek 15.30

7.

 „Geosfera” – zajęcia wyrównawcze z   geografii dla gimnazjum i technikum

Agnieszka Chojnacka

Środa 15.30

8.

 „Złapać bakcyla z fizyki” – zajęcia dla   kl.2b gimnazjum

Monika Kaczmarek

Czwartek 13.40 (co 2 tygodnie)

 

 

Blok wychowania fizycznego

 

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/sala

1.

 Lekka atletyka – dziewczęta i chłopcy

Aleksandra Nowicka

poniedziałek 15.30-17.00

2.

 Koszykówka – chłopcy technikum

Anna Drażdżewska - Nasiadek

poniedziałek 15.30-17.00

3.

 Piłka siatkowa – dziewczęta gimnazjum

Barbara Wentowska

wtorek 16.15 -17.45

4.

 Piłka siatkowa – chłopcy gimnazjum

Marcin Łatka

środa 16.20 – 18.00

5.

 Piłka siatkowa – chłopcy technikum

Krzysztof Siłakowski

czwartek 16.30 -18.30

 

 

Blok artystyczny

Lp.

Nazwa zajęć

prowadzący

Termin/ sala

1.  

 Warsztaty decoupage

Kamila Erdmańska

Renata Kowalska

wg ustaleń z grupą

2. 

 Chór szkolny „Altar”

Sławomir Przybysz

Piątek 13.00-15.00

MDK

 

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

 

Blok humanistyczny

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin/ sala

1.

Przygotowanie młodzieży klas trzecich gimnazjum do bierzmowania

Barczewski Mirosław

Konkol Paweł

Niedziela

8.45 – 10.15 Parafia Chrystusa Króla

2.

Zajęcia pozalekcyjne "Zrozumieć historię" - fakultety z historii i WOS dla gimnazjum i technikum

Górnowicz - Franczak Ewa

Wtorek 13.40 – 14.25, s. 8

Czwartek 14.35 - 15.20,

s. 18

3.

Fakultet z historii

Górecka Anita

Poniedziałek

17.00 - 19.00, s. 9

4.

Fakultet z WOS

Górecka Anita

Czwartek

15.30- 16.30, s. 9

5.

Zajęcia dla dyslektyków

Majewska Katarzyna

Czwartek

14.30 - 15.15, s. 17

6.

"Z językiem polskim za pan brat" - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 1a i 1 c

Mikołajczak Magdalena

Poniedziałek 8.00 – 8.45,

 s. 18 (co 2 tygodnie)

7.

Fakultety z j.polskiego dla kl. IV technikum „ Matura na piątek”

Hanna Woźniak

Sobota 9.30 – 11.00, s.21

 (co 2 tygodnie)

 


Blok lingwistyczny

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin/ sala

1.

Fakultety dla klas IV Ta i IV TB z języka angielskiego

Erdmańska Kamila

Sobota co 2 tygodnie, s.22

2.

Advanced Grammar klasy 3b i 3s

Erdmańska Kamila

Wtorek 15.30 – 16.15, s. 22

3.

Fakultet z języka niemieckiego – przygotowanie do matury dla kl. IV technikum

Kin Joanna

Wtorek

14.35 – 15-20 s.19

4.

Zajęcia z języka niemieckiego dla uczniów I klas technikum, którzy nie uczyli się dotąd tego języka

Kin Joanna

Środa

8.00 – 8.45 s. 15

5.

„ Niemiecki jest prosty!” Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla gimnazjum

Kin Joanna

Poniedziałek

14.35 – 15.20 s.13

6.

Fakultet z języka niemieckiego – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Kin Joanna

Wtorek

8.00 – 8.45 s.12a

7.

„English is fun” – zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 1b

Lewicka Ewelina

Wtorek14.45 – 15.20, s.20

8.

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 2Tc

Lewicka Ewelina

Poniedziałek15.20 – 16.15,

s. 20

9.

Język angielski dla klas III technikum – poziom rozszerzony

Pilaczyńska Maria 

Poniedziałek14.35 – 15.20

s.15a

10.

Fakultety z języka angielskiego dla klasy 3c

Pilaczyńska Maria 

Piątek8.00 – 8.45, s.15a

11.

Fakultety maturalne dla klasy 4Ta

Pilaczyńska Maria 

Piątek11.50 – 12.35, 15a

12.

Let’s talk – speaking

 (F. Konarzewski)

Słowiow Joanna

Wtorek 8.00 – 8.45, s. 12a

13.

Let’s talk – speaking – konwersacje – język angielski dla klasy 2Tb

Słowiow Joanna

Piątek 8.00 – 8.45, s. 12a

14.

Fakultety z języka angielskiego dla klasy 4TB

Wierzbicka Marta

Poniedziałek 16.15 – 17.00, s.15a

 

 

Blok matematyczny

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin/ sala

1.

„Nie taka matma straszna” – zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy II gimnazjum

Kaczmarek Monika

Środa 14.35 – 15.20, s.13

2.

„Matma w pigułce” – fakultety z matematyki dla klas III gimnazjum

Kaczmarek Monika

Wtorek 15.20 – 16.15, s. 13

3.

„Zasady i prawa fizyczne w praktyce” – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki – klasy III

Kaczmarek Monika

Wtorek 16.20 – 17.00

(co 2 tygodnie), s.13

4.

Koło matematyczne dla gimnazjalistów

Kowalska Renata

Poniedziałek 14.25 – 15.10, s.13

5.

Fakultety z matematyki klasa 4Tb

Maćkowska Justyna

Wtorek 15.30 – 16.15, s. 4

6.

Zajęcia wspierające z matematyki dla klas I gimnazjum

Maćkowska Justyna

Wtorek 16.15 – 17.00, s. 4

8.

Przygotowanie do „Euklidesa” klasy technikum

Maćkowska Justyna

Wg potrzeb, biblioteka

9.

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z fizyki – klasy gimnazjum

Maćkowska Justyna

Wg potrzeb, biblioteka

10.

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki klasy 3s

Rutecki Mirosław

Poniedziałek 8.00 – 8.45, s.13

11.

Fakultety z matematyki dla klas III gimnazjum

Szczurowska Anna

Poniedziałek 15.30 – 16.15, s.10

12.

Fakultety z matematyki klasa 4Ta

Rutecki Mirosław

Środa 15.30-16.15, s.10

13.

Zajęcia wspierające z matematyki dla klas I technikum 

Rutecki Mirosław

Poniedziałek 14.30,-15.15 s,10

 

 

Blok przyrodniczy

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin/ sala

1.

"Geografia dla każdego" - zajęcia wyrównawcze z geografii

Chojnacka Agnieszka

Czwartek 14.35 - 15.20,

s. 14

2.

Fakultety dla maturzystów z geografii

Chojnacka Agnieszka

Sobota co 2 tygodnie, s. 14

3.

„Chemia wokół nas” – zajęcia wyrównawcze z chemii

Makowiecka Beata

Czwartek 13.30-14.15, s. 16

4.

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z chemii

Makowiecka Beata

Wtorek 13.30 - 14.15, s. 16

5.

"Pogotowie biologiczne" - zajęcia wyrównawcze z biologii dla klas I i II

Markiewicz Justyna

Czwartek 15.30 - 16.15, s. 8

6.

Zajęcia fakultatywne z biologii dla klas III gimnazjum

Markiewicz Justyna

Czwartek 16.15 - 17.30, s. 8

(raz w miesiącu)

7.

Zajęcia z fizyki dla maturzystów

Umińska Ewa

Wtorek 16.15 - 17.00, s. 7

8.

„Fizykę umiem i rozumiem” – zajęcia dla gimnazjum i technikum

Umińska Ewa

Wtorek 14.45 - 15.20,

17.00 – 17.45, s. 7

 

 

 

 Blok artystyczny

Lp. Nazwa zajęć Prowadzący Termin/ sala
1. Warsztaty Decoupage

Erdmańska Kamila

Kowalska Renata

Piątek 15.00 - 19.00, sala 13   (raz w miesiącu)
2. "Step dance" - zajęcia taneczne dla gimnazjum i technikum Lewandowska Dorota Środa 14.00 - 15.30, sala gimnastyczna
3. Szkolne Koło Teatralne „IMPULS” Mikołajczak Magdalena, Woźniak Hanna Wtorek 15.20, s. 18 i hol II piętra
4. Zespół wokalny „ALTAR” Przybysz Sławomir

Środa 14.30 - 16.00, MDK

 
 

 

Blok wychowania fizycznego

Lp. Nazwa zajęć Prowadzący Termin/ sala
1. Koszykówka - chłopcy technikum Drażdżewska - Nasiadek Anna Poniedziałek 16.20 - 18.00, sala gimnastyczna
2. Piłka siatkowa - chłopcy gimnazjum Łatka Marcin Wtorek17.00 - 18.30, sala gimnastyczna
3. Lekka Atletyka - technikum Nowicka Aleksandra Poniedziałek14.30 - 16.00, sala gimnastyczna
4. Piłka siatkowa - chłopcy technikum Siłakowski Krzysztof Środa16.15 - 18.00, sala gimnastyczna
5. Piłka siatkowa - dziewczęta gimnazjum Wentowska Barbara Wtorek 15.20 - 16.50, sala gimnastyczna

 

 

Blok techniczny

Lp. Nazwa zajęć Prowadzący Termin/ sala
1. Robotyka-zajęcia dla uczniów gimnazjum
Szczurowska Anna

Piątek 15.30 - 17.00

(co 2 tygodnie), s. 12

2. Akademia el12-zajęcia dla uczniów technikum biorących udział w konkursie Akademia el12 w roku szkolnym 2016/2017. Kinga Trzosek

Pierwszy poniedziałek miesiąca 14.25 (ok. 3 - 4h), s. 12

 

 

Blok ogólnotematyczny

Lp. Nazwa zajęć Prowadzący Termin/ sala
1. Koło gier i zabaw planszowych Kaczmarek Monika

Sobota 10.00 -13.00, s. 13
(raz w miesiącu)

2. Savoir-vivre dla każdego Orszulak Danuta Wg potrzeb, biblioteka
3. Doradztwo zawodowe Wojciak - Olchowy Anna Wg potrzeb, pokój psychologa

 

Partnerzy:

 images

 

 

el12

  

novatica pion k

670 latbyd