• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

19 września odbyło się zebranie trójek klasowych technikum i liceum, na którym wybraliśmy Radę Samorządu Uczniowskiego szkoły ponadgimnazjalnej.
Przewodniczącą została Justyna Dąbkowska, zastępcami: Agata Mądrowska i Mikołaj Dalecki. Imprezami sportowymi zajmować się będzie Adam Grajek, Internetem – Paweł Janowski, oprawą plastyczną imprez szkolnych – Kamila Trawicka.

zarzad_sr_2012

ZARZĄD

inni_2012

 

26 września wybieraliśmy Radę Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum.

 

Przewodniczącą została Michalina Klawińska,zastępcami: Klaudia Długi i Mateusz Gorczyca.

Kierownikiem sekcji plastycznej została ZuzannaOgara, sekcji fotograficznej – Krzysztof Fogel i Krzysztof Modrzyński, a łącznikiem ze sportem zostałKamil Zych. Za prowadzenie imprez szkolnych odpowiada Ola Tokarska.

zarzad_gim_2012

ZARZĄD

inni_gim_2012

 images

 

 

el12

670 latbyd