• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Kalendarium Imprez Szkolnych 2012/2013

Lp.

Nazwa imprezy

Formy

realizacji

Termin

Odpowiedzialni

Klasa

Uroczyste rozpoczęcia roku szkolnego dla klas starszych

i klas pierwszych technikum, liceum oraz gimnazjum

uroczyste apele

3 września

Samorządy Szkolne,

p. A.  Michalska,

p. M.  Swiniarska

Samorząd Szkolny

  1. 1.

„Obudź się”

Akcja

profilaktyczna 

wrzesień/październik

Komisja

Psychologiczno-Pedagogiczna

Kl. 2TA

  1. 2.

„Bądź  bratem, a nie katem”

Akcja Ogólnopolska na rzecz zwierząt

wrzesień

p. B. Żołnowska

Koło biologiczne

  1. 3.

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

Zawody

sportowe

wrzesień

p. A. Nowicka
i nauczyciele W.F.

Uczniowie

z kół sportowych

  1. 4.

Ślubowanie klas pierwszych gimnazjum

uroczysty apel

październik

Wychowawcy

klas pierwszych,

Samorząd Gimnazjum

p. M. Swiniarska

2B, 2C

  1. 5.

Dzień Papieski

Akcja plastyczna

16 pażdziernika

p. P. Konkol

p. S. Przybysz

Koło

fotograficzne

  1. 6.

Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych

wystawa

październik

p. D. Orszulak
p. A. Imbierowicz

Koło

biblioteczne

  1. 7.

Szkolny Konkurs Tańca

konkurs

Październik/Listopad

p. Dorota Lewandowska

2D

  1. 8.

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

konkurs

Październik/Listopad

p. Anna Drażdżewska-Nasiadek

Samorząd Uczniowski

  1. 9.

Zaduszki szkolne

uroczysty apel

październik

p. P. Konkol

1B

  1. 10.

Halloween

różne formy

październik

Nauczyciele

języka angielskiego

3C

  1. 11.

Dzień Języka polskiego

Konkursy

i spektakl teatralny

Listopad lub Luty

p. H. Woźniak

p. M. Mikołajczak

Szkolne Koło Teatralne

„Impuls”

  1. 12.

Spektakle teatralne

Spektakl

I i II semestr

p. H. Woźniak

p. M. Mikołajczak

Szkolne Koło Teatralne

„Impuls”

  1. 13.

Konkurs ortograficzny

konkurs

Listopad

p. M. Swiniarska

Samorząd

Gimnazjum

  1. 14.

Konkursy biologiczne

konkurs

Listopad, Kwiecień

p. B. Żołnowska

Koło biologiczne

  1. 15.

Talenty Elektryka

konkurs

artystyczny

Listopad/Grudzień

Samorządy Szkolne,

p. S. Przybysz,

Komisja w-f

Kl. 2A,

Samorząd Uczniowski

  1. 16.

Jasełka szkolne

przedstawienie

Grudzień

p. M. Barczewski

ks. A. Muzolf

Koło biblijne

  1. 17.

„My Little Comic Book”

Konkurs

na najlepszy komiks

w j. angielskim

Grudzień

p. Kamila Erdmańska

Kl. 3D

  1. 18.

Rok Leona Wyczółkowskiego

II semestr – konkurs poświęcony patronowi roku 2013 

konkurs

Grudzień

p. A. Chamier-Gliszczyńska

Kl. 3B

  1. 19.

Konkurs na najpiękniejszy witraż

konkurs plastyczny

Grudzień

p. J. Flicińska

Kl. 3C

  1. 20.

Tydzień kolorów

różne formy

Styczeń

p. K. Strehlke

Wolontariat szkolny

  1. 21.

Zabawa noworoczna dla dzieci pracowników ZS nr 12

Konkursy

i zabawy

dla dzieci

Styczeń/Luty

Związki Zawodowe

Kl. 3TB, 3A

  1. 22.

VII edycja Koncertu Dzieci – Rodzicom  „Otwórz Serce”

koncert

Luty

Komitet Organizacyjny,
Komisje przedmiotowe,

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

  1. 23.

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

„Euroelektra”

konkurs

Wg. ustaleń organizatora

Komisja Przedmiotów Zawodowych

Klasy czwarte technikum

  1. 24.

Konkurs matematyczny „Euklides”

konkurs

Luty

p. J. Laskowska

p. M. Rutecki

Kl. 2L

  1. 25.

„Wielcy wynalazcy”

konkurs

Luty

p. J. Flicińska

Kl. 3C

  1. 26.

Walentynki

poczta

Walentynowa,

14 Lutego

Samorząd Uczniowski

Kl. 1A

  1. 27.

Konkurs słownikowy z języka niemieckiego

konkurs

Luty/Marzec

p. M. Wierzbicka

  1. 28.

Turniej matematyczno-sportowy „Rusz nie tylko głową”

Konkurs dla klas pierwszych gimnazjum

Marzec/Kwiecień

Komisja wychowania fizycznego, Komisja matematyczna

Kl. 3E

  1. 29.

Konkurs krasomówczy

konkurs

Marzec

p. M. Swiniarska
p. M. Mikołajczak

Samorząd

Uczniowski

  1. 30.

XI Bydgoskie Seminarium Ekologiczne

seminarium

Marzec

p. M. Siwka

p. B. Żołnowska

p. J. Markiewicz

Kl. 3TB, 1C

  1. 31.

Międzygimnazjalny konkurs recytatorski

poezji Agnieszki Osieckiej

konkurs

Marzec

p. K. Strehlke

p. A. Imbierowicz

Koło

biblioteczne

  1. 32.

Dni języków obcych

różne formy

Marzec

Komisja Lingwistyczna

Kl. 1TA

  1. 33.

Wybory Miss i Mistera szkoły

konkurs

Marzec

p. K. Majewska

Kl. 3L, 4Ta

  1. 34.

Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 12 w pływaniu

zawody

Marzec/ Kwiecień

Nauczyciele W.F.

Koło

fotograficzne

  1. 35.

Mecze piłki siatkowej nauczyciele – maturzyści i nauczyciele – gimnazjaliści

mecze sportowe

Marzec/Kwiecień

p. K. Siłakowski

p. M. Łatka

Radiowęzeł szkolny

  1. 36.

Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców gimnazjum ORLIK

mecze sportowe

Marzec/Kwiecień

p. S. Lewandowski

Klasy rekreacyjno-sportowe

  1. 37.

Drzwi Otwarte Zespołu Szkół nr 12 i Targi Edukacyjne

promocja szkoły

Marzec/Kwiecień

Komisja d.s. promocji

Kl. 3TB, 1TA

  1. 38.

„Progres kontra stagnacja – bydgoscy uczniowie liderami samorządności”

wg przygotowanego projektu

Marzec/Kwiecień

Samorząd Uczniowski

autorzy projektu

Samorządy Uczniowskie

  1. 39.

„Urodziny Miasta na Brdą”

konkurs międzyszkolny

Kwiecień

p. A. Górecka
p. A. Chamier-Gliszczyńska

Kl. 2L, 3B

  1. 40.

Pożegnanie maturzystów

uroczysty apel

Kwiecień

Wychowawcy

klas maturalnych,

p. S. Przybysz

Klasy

trzecie technikum, SU Technikum

  1. 41.
Dzień Ziemi

różne formy

Kwiecień

p. M. Siwka

p. B. Żołnowska

p. J. Markiewicz 

Uczniowie
z koła biologicznego i chemicznego
  1. 42.
„Bydgoszcz w liczbach i na językach”

konkurs

Kwiecień

p. M. Wierzbicka

Komisja Matematyczna

Uczniowie
z Koła matematycznego
  1. 43.
„Nasza szkoła nie pali”

różne formy

Maj

Komisja

Psychologiczno-Pedagogiczna

Samorządy
klasowe
  1. 44.
Dzień Sportu Szkolnego

Zawody

sportowe

Czerwiec

Komisja

Wychowania Fizycznego

Uczniowie z kół sportowych, Samorząd Uczniowski
  1. 45.

Dzień Patrona Szkoły, Jana III Sobieskiego:

„Elektrojanki”

Festyn szkolny

Czerwiec

p. E. Górnowicz-Franczak

Komisja Humanistyczna

Samorządy Uczniowskie, Radiowęzeł,

Koła

przedmiotowe

  1. 46.

Mistrzostwa Szkoły w Wędkarstwie Spławikowym

zawody

wędkarskie

Czerwiec

p. S. Lewandowski

Koło

wędkarskie

  1. 47.

Dzień szkoły bez przemocy

konferencja

Czerwiec

Komisja Psychologiczno- Pedagogiczna

Samorząd Uczniowski,

Kl. 2TB

  1. 48.

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy z WOPR

szkolenie

Czerwiec

p. D. Lewandowska
p. S. Lewandowski

Radiowęzeł szkolny

  1. 49.

Gra miejska dla klas pierwszych gimnazjum

gra

Czerwiec

p. K. Strehlke

wychowawcy klas pierwszych

Koło

fotograficzne

  1. 50.

Pożegnanie klas III gimnazjum

uroczysty apel

Czerwiec

Samorząd Uczniowski

Gimnazjum

Klasy drugie

gimnazjum

  1. 51.

Zakończenie roku szkolnego

uroczysty apel

Czerwiec

Samorząd Uczniowski

Kl. 3E

  1. 52.

Mistrzostwa szkoły w piłce koszykowej, siatkowej i nożnej

mecze

Cały rok

Komisja

Wychowania Fizycznego

Klasy sportowo-rekreacyjne

  1. 53.

Akcja zbierania nakrętek

zbiórka

Cały rok

A. Chamier-Gliszczyńska

Kl. 3B

 images

 

 

el12

670 latbyd