• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

18 marca 2011r. w naszej szkole odbyła się, III już, Konferencja Samorządów Bydgoskich Szkół, realizowana w ramach grantu oświatowego „Progres kontra stagnacja”. Zgromadziła ona przedstawicieli Samorządów Uczniowskich z kilkunastu bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych oraz ich opiekunów.

Temat wiodący konferencji brzmiał: „Wolontariat otwiera ludzkie serca”. Uczestnicy wysłuchali prelekcji p. dr Anny Królikowskiej pt. „Nie omijaj starości…”, poświęconej stosunkowi do ludzi w podeszłym wieku oraz wzięli udział w warsztatach „Sposoby wyrażania empatii”, prowadzonych przez p. Isabellę Lisowską. Mieli także możliwość zapoznania się z pracą wolontariatu szkolnego pod kierunkiem p. Katarzyny Strehlke i obejrzenia wystawy autorskich prac fotograficznych uczennicy klasy 2b, Darii Zwary, zatytułowanej ”Oblicza starości”.

Członkowie Samorządów Uczniowskich oraz ich opiekunowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa w konferencji.

Zobacz zdjęcia!


 images

 

 

el12

670 latbyd