• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie z Samorządu Szkolnego oraz zespół wokalny Altar pod kierownictwem p. Sławomira Przybysza, przygotowali krótki program dla swoich pedagogów oraz pracowników administracji i obsługi. Program bardzo się podobał, zespół Altar śpiewał wspaniale, a piosenka zespołu Dżem w wykonaniu ucznia klasy 3a Filipa Maksymowicza wywołała prawdziwy aplauz.

Wraz z Dniem Edukacji Narodowej obchodziliśmy także Dzień Papieski. Pan Paweł Konkol, nasz katecheta, przygotował wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II, a uczniowie pod kierunkiem p. Sławomira Przybysza, wykonywali prace plastyczne inspirowane życiem i działalnością papieża.

Zobacz zdjęcia!

 

 


 images

 

 

el12

670 latbyd