• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie z Samorządu Szkolnego oraz zespół wokalny Altar pod kierownictwem p. Sławomira Przybysza, przygotowali krótki program dla swoich pedagogów oraz pracowników administracji i obsługi. Program bardzo się podobał, zespół Altar śpiewał wspaniale, a piosenka zespołu Dżem w wykonaniu ucznia klasy 3a Filipa Maksymowicza wywołała prawdziwy aplauz.

Wraz z Dniem Edukacji Narodowej obchodziliśmy także Dzień Papieski. Pan Paweł Konkol, nasz katecheta, przygotował wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II, a uczniowie pod kierunkiem p. Sławomira Przybysza, wykonywali prace plastyczne inspirowane życiem i działalnością papieża.

Zobacz zdjęcia!

 

 


Norma PRO

Partnerzy:

kpec_logo
wzl-now
famor
margott
megazec
elmontaz_bg_logo_czerwone
pesa_logo
Norma_PRO
logo_bmt_corel
akademia-el12
logo_jurex
logo_dka_pl
pse_polnoc
tf_kable
atelbud_logo4
megapol
energomiar
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
logo_operator

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k