• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

29 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2011/2012. Rozdano masę dyplomów, wyróżnień oraz podziękowań. Świadectwa z wyróżnieniem wręczyli wychowawcy klas oraz Pani dyrektor Wiesława Sraga. Tytuł "Ucznia Roku" uzyskały: Justyna Dąbkowska z kl. 1 L i Izabela Jeżewska z kl. 3 TA. Obie uczenncie zostały kandydatkami do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jak co roku zostały przyznane przez uczniów naszej szkoły tytuły: "Złota kosa", "Złote usta", "Złote serce". Chodzi, oczywiście, o naszych wspaniałych nauczycieli. "Złotą kosę" otrzymały Panie: Janina Flicińska i Anita Górecka; "Złote usta" - Panowie: Marcin Łatka i Wojciech Gedowski; natomiast "Złote serce" otrzymały Panie: Anna Wojtysiak i Katarzyna Majewska. Po tak pracowitym roku mogliśmy ze spokojem udać się na długo wyczekiwane wakacje.

Zobacz zdjęcia!

Norma PRO

Partnerzy:

kpec_logo
logo_operator
logo_jurex
megapol
wzl-now
energomiar
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
atelbud_logo4
logo_bmt_corel
logo_dka_pl
margott
famor
akademia-el12
elmontaz_bg_logo_czerwone
megazec
tf_kable
Norma_PRO
pse_polnoc
pesa_logo

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k