• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

29 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2011/2012. Rozdano masę dyplomów, wyróżnień oraz podziękowań. Świadectwa z wyróżnieniem wręczyli wychowawcy klas oraz Pani dyrektor Wiesława Sraga. Tytuł "Ucznia Roku" uzyskały: Justyna Dąbkowska z kl. 1 L i Izabela Jeżewska z kl. 3 TA. Obie uczenncie zostały kandydatkami do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jak co roku zostały przyznane przez uczniów naszej szkoły tytuły: "Złota kosa", "Złote usta", "Złote serce". Chodzi, oczywiście, o naszych wspaniałych nauczycieli. "Złotą kosę" otrzymały Panie: Janina Flicińska i Anita Górecka; "Złote usta" - Panowie: Marcin Łatka i Wojciech Gedowski; natomiast "Złote serce" otrzymały Panie: Anna Wojtysiak i Katarzyna Majewska. Po tak pracowitym roku mogliśmy ze spokojem udać się na długo wyczekiwane wakacje.

Zobacz zdjęcia!

 images

 

 

el12

670 latbyd