• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

W dniach 2 – 6 czerwca klasa humanistyczna 2b, uczniowie innych klas gimnazjum oraz kilkoro z klas technikum uczestniczyło w wycieczce zorganizowanej przez panie: Annę Chamier-Gliszczyńską i Katarzynę Majewską. Wycieczkowicze zwiedzili Sanok, Sandomierz oraz Lwów, a także spacerowali bieszczadzkimi szlakami turystycznymi. W wolnych chwilach integrowali się przy ognisku i uczestniczyli w grach i zabawach rekreacyjnych. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi.

Zobacz zdjęcia!


Norma PRO

Partnerzy:

Norma_PRO
kpec_logo
tf_kable
atelbud_logo4
elmontaz_bg_logo_czerwone
megazec
margott
energomiar
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
logo_jurex
logo_dka_pl
akademia-el12
pse_polnoc
logo_operator
megapol
famor
wzl-now
pesa_logo
logo_bmt_corel

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k