• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

W dniach 31. 05 – 2. 06. 12 przedstawiciele naszego technikum: Krzysztof Pigoń, Adrian Janik i Daniel Dłuski z klasy 1 Ta z opiekunką, panią Anitą Jagodzińską wzięli udział w Zlocie Klubów Europejskich, który odbył się w Szczecinku. Chłopcy znakomicie reprezentowali naszą szkołę – brali udział w wielu konkursach, m.in. o mieście gospodarzy, a co najważniejsze - mieli okazję do spotkań i wymiany doświadczeń z uczniami szkół technicznych z całego kraju.

Zobacz zdjęcia!


Norma PRO

Partnerzy:

tf_kable
megazec
Norma_PRO
pse_polnoc
akademia-el12
margott
atelbud_logo4
kpec_logo
logo_bmt_corel
megapol
elmontaz_bg_logo_czerwone
wzl-now
energomiar
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
famor
logo_operator
logo_dka_pl
pesa_logo
logo_jurex

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k