• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

W dniach 31. 05 – 2. 06. 12 przedstawiciele naszego technikum: Krzysztof Pigoń, Adrian Janik i Daniel Dłuski z klasy 1 Ta z opiekunką, panią Anitą Jagodzińską wzięli udział w Zlocie Klubów Europejskich, który odbył się w Szczecinku. Chłopcy znakomicie reprezentowali naszą szkołę – brali udział w wielu konkursach, m.in. o mieście gospodarzy, a co najważniejsze - mieli okazję do spotkań i wymiany doświadczeń z uczniami szkół technicznych z całego kraju.

Zobacz zdjęcia!


Norma PRO

Partnerzy:

pesa_logo
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
megapol
atelbud_logo4
pse_polnoc
wzl-now
tf_kable
logo_operator
akademia-el12
famor
Norma_PRO
kpec_logo
logo_jurex
energomiar
margott
elmontaz_bg_logo_czerwone
logo_bmt_corel
logo_dka_pl
megazec

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k