• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Nasza szkoła już po raz czwarty wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła bez przemocy”. W jej ramach panie pedagog zorganizowały debatę „Dzieci i ryby głosu nie mają?” Prawa dziecka – teoria i praktyka. Młodzież zapoznała się z aktami prawnymi, które te prawa określają, w prezentacjach pani psycholog Anny Olchowy oraz pani Edyty Cholewińskiej – pedagoga policyjnego, po czym rozpoczęła się dyskusja. Ostatnim punktem debaty były warsztaty „Prawa i obowiązki uczniów ZS nr 12 w odniesieniu do Konwencji Praw Dziecka, przygotowane przez panią Emilię Warylewską – pedagoga szkolnego.

W ramach akcji „Szkoła bez przemocy” przeprowadzono loterię fantową, wystawę prac plastycznych i konkurs profilaktyczny dla pierwszych klas gimnazjum o szkodliwości palenia tytoniu, a pani Beata Iciak przygotowała wystawę o Januszu Korczaku oraz ekspozycję koszulek profilaktycznych.

Zobacz zdjęcia!

 


Norma PRO

Partnerzy:

logo_operator
akademia-el12
elmontaz_bg_logo_czerwone
logo_dka_pl
kpec_logo
margott
megazec
megapol
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
famor
logo_jurex
logo_bmt_corel
pesa_logo
tf_kable
Norma_PRO
pse_polnoc
wzl-now
atelbud_logo4
energomiar

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k