• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Pierwsze miejsce dla gazetki!

Dnia 13 listopada 2012 roku odbył się XX Regionalny Konkurs Gazetek Szkolnych organizowany przez redakcję miesięcznika "Wiadomości, Głosy, Rozmowy o szkole".
Nasza "Ftyka Elektryka" także brała w nim udział. I to z ogromnym sukcesem! Zajęliśmy upragnione I miejsce w kategorii szkoły średnie i zespoły szkół wygrywając dla
naszej gazetki cenną nagrodę :). Dlatego do pracy, kochani młodzi dziennikarze! Kolejne konkursy przed nami.

 

Talenty Elektryka

20.11.2012 r. w naszej szkole odbyły sie kolejne edycje Talentów Elektryka i Konkursu Tańca. Po raz kolejny uczniowie zaprezentowali swoje zdolności przed szkolną publicznością. Zwycięzcą Konkursu Tańca został Arkadiusz Szubiński z kl. 3B, a Talentów Elektryka trio: Justyna Dąbkowska, Kamila Trawicka z kl. 2L i Krzysztof Pigoń z kl. 2Ta. Gratulujemy!

Zobacz zdjęcia!

Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski

Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie z Samorządu Szkolnego oraz zespół wokalny Altar pod kierownictwem p. Sławomira Przybysza, przygotowali krótki program dla swoich pedagogów oraz pracowników administracji i obsługi. Program bardzo się podobał, zespół Altar śpiewał wspaniale, a piosenka zespołu Dżem w wykonaniu ucznia klasy 3a Filipa Maksymowicza wywołała prawdziwy aplauz.

Wraz z Dniem Edukacji Narodowej obchodziliśmy także Dzień Papieski. Pan Paweł Konkol, nasz katecheta, przygotował wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II, a uczniowie pod kierunkiem p. Sławomira Przybysza, wykonywali prace plastyczne inspirowane życiem i działalnością papieża.

Zobacz zdjęcia!

 

 

Bydgoski Bank Czasu

Rok 2012 Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej.


Z tej okazji zaprosiliśmy do szkoły panią Ewę Arkuszewską, założycielkę Bydgoskiego Banku Czasu, która w bardzo interesujący sposób opowiedziała nam o celach i zadaniach tego stowarzyszenia. Rozmawialiśmy także o problemach ludzi starszych, którzy nie zawsze czują się potrzebni.


Prelekcja bardzo się wszystkim podobała, a pasja, z jaką p. Arkuszewska działa, wywarła na słuchaczach ogromne wrażenie.

Zobacz zdjęcia!

Zakończenie roku

29 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2011/2012. Rozdano masę dyplomów, wyróżnień oraz podziękowań. Świadectwa z wyróżnieniem wręczyli wychowawcy klas oraz Pani dyrektor Wiesława Sraga. Tytuł "Ucznia Roku" uzyskały: Justyna Dąbkowska z kl. 1 L i Izabela Jeżewska z kl. 3 TA. Obie uczenncie zostały kandydatkami do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jak co roku zostały przyznane przez uczniów naszej szkoły tytuły: "Złota kosa", "Złote usta", "Złote serce". Chodzi, oczywiście, o naszych wspaniałych nauczycieli. "Złotą kosę" otrzymały Panie: Janina Flicińska i Anita Górecka; "Złote usta" - Panowie: Marcin Łatka i Wojciech Gedowski; natomiast "Złote serce" otrzymały Panie: Anna Wojtysiak i Katarzyna Majewska. Po tak pracowitym roku mogliśmy ze spokojem udać się na długo wyczekiwane wakacje.

Zobacz zdjęcia!

 images

 

 

el12

670 latbyd