• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Prezydent Miasta Bydgoszczy
Rafał Bruski
i
nformuje 

 

W związku ze zbliżającym się terminem ferii zimowych informuję, że w dniach od 14 stycznia 2019 r. do 27 stycznia 2019 r. uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać z basenów przyszkolnych, lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 65 oraz „Torbydu” przy ul. Toruńskiej.
Z ww. obiektów uczniowie będą mogli skorzystać po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej w każdy dzień roboczy w od chwili otwarcia do godziny 14.00 za wyjątkiem Torbydu, który będzie dostępny do godziny 13.30.


Norma PRO

Partnerzy:

margott
Norma_PRO
megazec
logo_bmt_corel
famor
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
logo_jurex
tf_kable
logo_operator
megapol
elmontaz_bg_logo_czerwone
wzl-now
pesa_logo
pse_polnoc
energomiar
atelbud_logo4
kpec_logo
logo_dka_pl
akademia-el12

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k