• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

SPOTKANIA Z RODZICAMI I DRZWI OTWARTE

20.11. 2018 r. w godz. 17.00-17.30 w Zespole Szkół nr 12
odbędą się zebrania informacyjne dla Rodziców uczniów:

Gimnazjum nr 35,

Technikum Elektryczno-Energetycznego.

Następnie w godz. 17.30-18.30 będzie możliwość kontaktu z nauczycielami w ramach Drzwi otwartych.

ZAPRASZAMY!

Przydział sal na spotkania z wychowawcami i nauczycielami poniżej.

Przydział sal na spotkania z Rodzicami
Gimnazjum nr 35
20. 11. 2018 r., godz. 17.00

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

3A

Aleksandra Nowicka

18

3B

Ewelina Lewicka

20

3C

Anna Szczurowska

17

3S

Agnieszka Chojnacka

14

Przydział sal na spotkania z Rodzicami

Technikum Elektryczno-Energetyczne

20.11. 2018 r., godz. 17.00

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

1Ta

Kamila Erdmańska

19

1Tb

Renata Kowalska

13

1Tc

Joanna Kin

12

2Ta

Krzysztof Siłakowski

16

2Tb

Anna Drażdżewska-Nasiadek

9

2Tc

Monika Kaczmarek

10

3Ta

Hanna Woźniak

21

3Tc

Kinga Trzosek

4

4Ta

Maria Pilaczyńska

15

4Tb

Ewa Umińska

12a

4Tc

Katarzyna Majewska (MA)

15a

 

PRZYDZIAŁ SAL NA SPOTKANIA Z RODZICAMI
W RAMACH „DRZWI OTWARTYCH” W ZESPOLE SZKÓŁ NR 12
20. 11. 2018 R. GODZ. 17.30 – 18.30

 

L.p.

Nazwisko i imię

Sala

1.

Sraga Wiesława

gabinet dyrektora

2.

Macko Izabela

gabinet wicedyrektora

3.

Cierzniewski Maciej

gabinet kierownika szkolenia praktycznego

4.

Augustyn Piotr

8

5.

Barczewski Mirosław

16

6.

Chojnacka Agnieszka

14

7.

Drażdżewska-Nasiadek Anna

9

8.

Drzycimski Jakub

7

9.

Erdmańska Kamila

19

10.

Górecka Anita

9

11.

Górnowicz-Franczak Ewa

9

12.

Grabowicz Andrzej

1

13.

Kaczmarek Monika

10

14.

Kin Joanna

12

15.

Konkol Paweł

10

16.

Kowalska Renata

13

17.

Krajnik Robert

2

18.

Lewicka Ewelina

20

19.

Lewicki Waldemar

3

20.

Majewska Katarzyna (KM)

17

21.

Majewska Katarzyna (MA)

15a

22.

Makowiecka Beata

16

23.

Mazurkiewicz Adam

nieobecny

24.

Mrzygłód Andrzej

nieobecny

25.

Nowicka Aleksandra

18

26.

Pilaczyńska Maria

15

27.

Rutecki Mirosław

10

28.

Rutz Andrzej

1

29.

Siłakowski Krzysztof

16

30.

Szczurowska Anna

17

31.

Szymczak Marek

8

32.

Trzosek Kinga

4

33.

Umińska Ewa

12a

34.

Wentowska Barbara

pokój nauczycieli wf

35.

Wojciak-Olchowy Anna

gabinet pedagoga

36.

Woźniak Hanna

21

37.

Zaorski Mariusz

5


Norma PRO

Partnerzy:

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k