• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

 

  1. Uczniowie: Paweł Miszewski z kl 3b i Aleks Czarnecki z kl. 2c zdobyli wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur matematyczny”

 

  1. Uczeń Piotr Okulski z klasy IV Ta zajął III miejsce w etapie wojewódzkim   II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Prawie Wyborczym „ Wybieram wybory- Wybory Samorządowe”

 

  1. Uczennica Sara Mąka z klasy IV Ta zajęła I miejsce w regionalnym etapie i uczestniczyła w finale ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie i bhp pracy „ Poznaj swoje prawa w pracy”

 

  1. 3 uczniów z klas 1 technikum weszło do II etapu powiatowego konkursu organizowanego przez UKW: „Niepodległa Polska. W 100 rocznicę odzyskania niepodległości”

 

  1. Uczennice Agata Bielińska i Martyna Trojnar z klasy 2b zajęły II i III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez IV LO: „Projekt monety kazimierzowskiej”

 

  1. Uczniowie z klasy 3s   Kacper Łuszczewski i Krystian Nowatkowski zakwalifikowali się do II etapu - X edycji konkursu -"Moviegoers"

 

  1. Uczennica z klasy 3b Malwina Dudzic dostała się do finału Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego: "Australian & New Zealander symbols & customs"

 

  1. Zdobyliśmy I miejsce wśród 19 szkół bydgoskich w grze terenowej: Open Your Mind – w ramach Światowego Dnia Walki z Dyskryminacją

 

  1. 1 miejsce (po raz trzeci!!!) Mikołaja Lipkowskiego w projekcie Akademia el_12 i uzyskanie stypendium w kwocie 250zł/mc na rok szkolny 2018/2019.

 

  1. W Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra” uczennica Sara Mąka zdobyła 10 miejsce

 

  1. W finale   Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego IPN o Józefie Piłsudskim „ Nazywają mnie romantykiem i budowniczym zamków na lodzie” w Łodzi na 18 zespołów z całego kraju nasi uczniowie z technikum:

 

  • zespół nr 1 (Kamil Balcer , Krystian Nita z III Ta i Jarosław Wieprzycki z III Tc) -   zajął 4 miejsce
  • zespół nr 2 (Kacper Kusz , Hanna Ostrowska z IV Ta i Piotr Okulski       z IV Tb) -   zajął 7 miejsce

 

  1. III miejsce w XXV Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej chłopców

 

  1. III miejsce w 1/4 Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

 

  1. IV miejsce w XXV Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt

Norma PRO

Partnerzy:

logo_operator
pse_polnoc
atelbud_logo4
Norma_PRO
kpec_logo
logo_dka_pl
pesa_logo
wzl-now
margott
megazec
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
energomiar
logo_jurex
megapol
akademia-el12
tf_kable
logo_bmt_corel
famor
elmontaz_bg_logo_czerwone

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k