• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

        Dzięki Karolowi Żarnowskiemu uczniowi klasy 4TA Technikum Elektryczno-Energetyczne w ZS nr 12 w Bydgoszczy wraca do grona szkół, których uczniowie osiągają znaczące sukcesy w ogólnopolskich olimpiadach elektryczno-elektronicznych. Bo za taki należy uznać zajęcie 2 miejsca w finale Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”. Karol brał również udział w kolejnych etapach Olimpiady Wiedzy Technicznej i dotarł do etapu finałowego.

 

dyplom1

Przechwytywanie 

   


Norma PRO

Partnerzy:

logo_jurex
elmontaz_bg_logo_czerwone
tf_kable
megapol
logo_bmt_corel
kpec_logo
energomiar
famor
akademia-el12
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
atelbud_logo4
logo_operator
margott
pse_polnoc
Norma_PRO
pesa_logo
logo_dka_pl
megazec
wzl-now

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k