



Ułatwienia dostępu




26. 06. 2026 R. O GODZ. 9.00 ODBĘDZIE SIĘ NA DZIEDZIŃCU SZKOŁY
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025-2026 DLA WSZYSTKICH KLAS.
NASTĘPNIE UCZNIOWIE UDADZĄ SIĘ DO SAL LEKCYJNYCH NA SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI.
|
KLASA |
WYCHOWAWCA |
SALA |
|
1a |
Renata Kowalska |
13 |
|
1b |
Andrzej Rutz |
20 |
|
1ca |
Stella Małecka |
9 |
|
2a |
Marta Wierzbicka |
15 |
|
2bc |
Katarzyna Majewska (MA) |
18 |
|
3a |
Beata Makowiecka |
16 |
|
3b |
Monika Kaczmarek |
10 |
|
3c |
Barbara Wentowska |
15a |
|
4a |
Kinga Trzosek |
17 |
|
4b |
Anna Wojtysiak-Topolska |
14 |
|
4c |
Joanna Kin |
19 |
|
1Ba |
Katarzyna Majewska (KM) |
21 |
|
2Ba |
Krzysztof Siłakowski |
biblioteka |
|
3Ba |
Anna Szczurowska |
3 |
|
3Bb |
Robert Krajnik |
12a |