• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

W dniach 23-30 września 2021 roku obchodzimy Europejski Tydzień Sportu. Wydarzenie to jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w Zespole Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy rusza cykl sportowych spotkań pod hasłem: AKTYWNA PRZERWA. W każdy ostatni wtorek miesiąca podczas dużej przerwy odbywać się będą niekonwencjonalne sportowe rywalizacje uczniów naszej szkoły. Pierwsza sportowa przerwa odbędzie się we wtorek 28 września 2021 roku o godzinie 11.30 w sali gimnastycznej. Podczas 20-minutowej przerwy zapraszamy do rywalizacji wszystkich chętnych uczniów i uczennice. Podczas najbliższego spotkania odbędą się Mistrzostwa Szkoły w PLANKU (w utrzymaniu pozycji deski w podporze na przedramionach). Ćwiczenie odbędzie się przy muzyce z pomiarem czasu. Przed mistrzostwami sędzia omówi przepisy i zasady rywalizacji. Mistrz Szkoły otrzyma cenne nagrody. Wszystkich bez względu na wiek, kondycję, płeć zapraszamy do sprawdzenia siły i wytrzymałości oraz wewnętrznej determinacji.

Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Komisja Wychowania Fizycznego w ZSElek.


 images

 

 

670 latbyd

el12