• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

W październiku biblioteka obchodziła swoje święto – Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W tym roku uczniowie mogli obejrzeć kroniki biblioteczne oraz wziąć udział w konkursie literackim Tylko burak nie czyta.
Wyniki konkursu:

I miejsce: Dominika Wnuczyńska z klasy 1a

Weronika Garstecka z klasy 1a

 

Wyróżnienia: Laura Komuda z klasy 3L

Agata Okońska z klasy 3L

 

Od stycznia 2014 roku w bibliotece odbywają się zajęcia z doradztwa edukacyjno–zawodowego pn. „Swoja karierę planuję w gimnazjum”, które są przeznaczone dla uczniów klas trzecich gimnazjum, niezdecydowanych w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej. Składają się z warsztatów oraz konsultacji.

Warsztaty są prowadzone w trzech blokach : Poznaj siebie, Poznaj zawody oraz Poznaj ścieżkę realizacji kształcenia ponadgminazjalnego i rynku pracy. Dwugodzinne spotkania indywidualnego każdego uczestnika zajęć z doradcą zawodowych pomagają w zdiagnozowaniu potencjału zawodowego młodzieży oraz w wskazują ścieżki rozwoju edukacyjno – zawodowego.

Po przeprowadzonych zajęciach uczniowie będą świadomi swoich predyspozycji zawodowych oraz wybiorą dalszą drogę edukacyjną.

Zajęcia pomogły mi wybrać szkołę ponadgimnazjalną. Na zajęciach dowiedziałem się jakie są zawody oraz szkoły.

~Mateusz Latta,klasa 3 b

 


 images

 

 

el12

670 latbyd