Malformed header from CGI script: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile Set-Cookie: 38b8339990b833f63ea6ccd5656c047f=751ca52bffd6e5f7a8b8bbbbd53bc8ae; path=/; HttpOnly P3P: CP="NOI ADM DEV PSAi COM NAV OUR OTRo STP IND DEM" Content-Type: text/html; charset=utf-8 Expires: Wed, 17 Aug 2005 00:00:00 GMT Last-Modified: Tue, 22 Aug 2017 12:46:37 GMT Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0 Pragma: no-cache Zajęcia pozalekcyjne - Zespół Szkół nr 12 w Bydgoszczy

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

 

Blok humanistyczny

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin/ sala

1.

Przygotowanie młodzieży klas trzecich gimnazjum do bierzmowania

Barczewski Mirosław

Konkol Paweł

Niedziela

8.45 – 10.15 Parafia Chrystusa Króla

2.

Zajęcia pozalekcyjne "Zrozumieć historię" - fakultety z historii i WOS dla gimnazjum i technikum

Górnowicz - Franczak Ewa

Wtorek 13.40 – 14.25, s. 8

Czwartek 14.35 - 15.20,

s. 18

3.

Fakultet z historii

Górecka Anita

Poniedziałek

17.00 - 19.00, s. 9

4.

Fakultet z WOS

Górecka Anita

Czwartek

15.30- 16.30, s. 9

5.

Zajęcia dla dyslektyków

Majewska Katarzyna

Czwartek

14.30 - 15.15, s. 17

6.

"Z językiem polskim za pan brat" - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 1a i 1 c

Mikołajczak Magdalena

Poniedziałek 8.00 – 8.45,

 s. 18 (co 2 tygodnie)

7.

Fakultety z j.polskiego dla kl. IV technikum „ Matura na piątek”

Hanna Woźniak

Sobota 9.30 – 11.00, s.21

 (co 2 tygodnie)

 


Blok lingwistyczny

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin/ sala

1.

Fakultety dla klas IV Ta i IV TB z języka angielskiego

Erdmańska Kamila

Sobota co 2 tygodnie, s.22

2.

Advanced Grammar klasy 3b i 3s

Erdmańska Kamila

Wtorek 15.30 – 16.15, s. 22

3.

Fakultet z języka niemieckiego – przygotowanie do matury dla kl. IV technikum

Kin Joanna

Wtorek

14.35 – 15-20 s.19

4.

Zajęcia z języka niemieckiego dla uczniów I klas technikum, którzy nie uczyli się dotąd tego języka

Kin Joanna

Środa

8.00 – 8.45 s. 15

5.

„ Niemiecki jest prosty!” Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla gimnazjum

Kin Joanna

Poniedziałek

14.35 – 15.20 s.13

6.

Fakultet z języka niemieckiego – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Kin Joanna

Wtorek

8.00 – 8.45 s.12a

7.

„English is fun” – zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 1b

Lewicka Ewelina

Wtorek14.45 – 15.20, s.20

8.

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 2Tc

Lewicka Ewelina

Poniedziałek15.20 – 16.15,

s. 20

9.

Język angielski dla klas III technikum – poziom rozszerzony

Pilaczyńska Maria 

Poniedziałek14.35 – 15.20

s.15a

10.

Fakultety z języka angielskiego dla klasy 3c

Pilaczyńska Maria 

Piątek8.00 – 8.45, s.15a

11.

Fakultety maturalne dla klasy 4Ta

Pilaczyńska Maria 

Piątek11.50 – 12.35, 15a

12.

Let’s talk – speaking

 (F. Konarzewski)

Słowiow Joanna

Wtorek 8.00 – 8.45, s. 12a

13.

Let’s talk – speaking – konwersacje – język angielski dla klasy 2Tb

Słowiow Joanna

Piątek 8.00 – 8.45, s. 12a

14.

Fakultety z języka angielskiego dla klasy 4TB

Wierzbicka Marta

Poniedziałek 16.15 – 17.00, s.15a

 

 

Blok matematyczny

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin/ sala

1.

„Nie taka matma straszna” – zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy II gimnazjum

Kaczmarek Monika

Środa 14.35 – 15.20, s.13

2.

„Matma w pigułce” – fakultety z matematyki dla klas III gimnazjum

Kaczmarek Monika

Wtorek 15.20 – 16.15, s. 13

3.

„Zasady i prawa fizyczne w praktyce” – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki – klasy III

Kaczmarek Monika

Wtorek 16.20 – 17.00

(co 2 tygodnie), s.13

4.

Koło matematyczne dla gimnazjalistów

Kowalska Renata

Poniedziałek 14.25 – 15.10, s.13

5.

Fakultety z matematyki klasa 4Tb

Maćkowska Justyna

Wtorek 15.30 – 16.15, s. 4

6.

Zajęcia wspierające z matematyki dla klas I gimnazjum

Maćkowska Justyna

Wtorek 16.15 – 17.00, s. 4

8.

Przygotowanie do „Euklidesa” klasy technikum

Maćkowska Justyna

Wg potrzeb, biblioteka

9.

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z fizyki – klasy gimnazjum

Maćkowska Justyna

Wg potrzeb, biblioteka

10.

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki klasy 3s

Rutecki Mirosław

Poniedziałek 8.00 – 8.45, s.13

11.

Fakultety z matematyki dla klas III gimnazjum

Szczurowska Anna

Poniedziałek 15.30 – 16.15, s.10

12.

Fakultety z matematyki klasa 4Ta

Rutecki Mirosław

Środa 15.30-16.15, s.10

13.

Zajęcia wspierające z matematyki dla klas I technikum 

Rutecki Mirosław

Poniedziałek 14.30,-15.15 s,10

 

 

Blok przyrodniczy

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin/ sala

1.

"Geografia dla każdego" - zajęcia wyrównawcze z geografii

Chojnacka Agnieszka

Czwartek 14.35 - 15.20,

s. 14

2.

Fakultety dla maturzystów z geografii

Chojnacka Agnieszka

Sobota co 2 tygodnie, s. 14

3.

„Chemia wokół nas” – zajęcia wyrównawcze z chemii

Makowiecka Beata

Czwartek 13.30-14.15, s. 16

4.

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z chemii

Makowiecka Beata

Wtorek 13.30 - 14.15, s. 16

5.

"Pogotowie biologiczne" - zajęcia wyrównawcze z biologii dla klas I i II

Markiewicz Justyna

Czwartek 15.30 - 16.15, s. 8

6.

Zajęcia fakultatywne z biologii dla klas III gimnazjum

Markiewicz Justyna

Czwartek 16.15 - 17.30, s. 8

(raz w miesiącu)

7.

Zajęcia z fizyki dla maturzystów

Umińska Ewa

Wtorek 16.15 - 17.00, s. 7

8.

„Fizykę umiem i rozumiem” – zajęcia dla gimnazjum i technikum

Umińska Ewa

Wtorek 14.45 - 15.20,

17.00 – 17.45, s. 7

 

 

 

 Blok artystyczny

Lp. Nazwa zajęć Prowadzący Termin/ sala
1. Warsztaty Decoupage

Erdmańska Kamila

Kowalska Renata

Piątek 15.00 - 19.00, sala 13   (raz w miesiącu)
2. "Step dance" - zajęcia taneczne dla gimnazjum i technikum Lewandowska Dorota Środa 14.00 - 15.30, sala gimnastyczna
3. Szkolne Koło Teatralne „IMPULS” Mikołajczak Magdalena, Woźniak Hanna Wtorek 15.20, s. 18 i hol II piętra
4. Zespół wokalny „ALTAR” Przybysz Sławomir

Środa 14.30 - 16.00, MDK

 
 

 

Blok wychowania fizycznego

Lp. Nazwa zajęć Prowadzący Termin/ sala
1. Koszykówka - chłopcy technikum Drażdżewska - Nasiadek Anna Poniedziałek 16.20 - 18.00, sala gimnastyczna
2. Piłka siatkowa - chłopcy gimnazjum Łatka Marcin Wtorek17.00 - 18.30, sala gimnastyczna
3. Lekka Atletyka - technikum Nowicka Aleksandra Poniedziałek14.30 - 16.00, sala gimnastyczna
4. Piłka siatkowa - chłopcy technikum Siłakowski Krzysztof Środa16.15 - 18.00, sala gimnastyczna
5. Piłka siatkowa - dziewczęta gimnazjum Wentowska Barbara Wtorek 15.20 - 16.50, sala gimnastyczna

 

 

Blok techniczny

Lp. Nazwa zajęć Prowadzący Termin/ sala
1. Robotyka-zajęcia dla uczniów gimnazjum
Szczurowska Anna

Piątek 15.30 - 17.00

(co 2 tygodnie), s. 12

2. Akademia el12-zajęcia dla uczniów technikum biorących udział w konkursie Akademia el12 w roku szkolnym 2016/2017. Kinga Trzosek

Pierwszy poniedziałek miesiąca 14.25 (ok. 3 - 4h), s. 12

 

 

Blok ogólnotematyczny

Lp. Nazwa zajęć Prowadzący Termin/ sala
1. Koło gier i zabaw planszowych Kaczmarek Monika

Sobota 10.00 -13.00, s. 13
(raz w miesiącu)

2. Savoir-vivre dla każdego Orszulak Danuta Wg potrzeb, biblioteka
3. Doradztwo zawodowe Wojciak - Olchowy Anna Wg potrzeb, pokój psychologa

 

Partnerzy:

 images

 

 

el12

  

novatica pion k

670 latbyd