W Zespole Szkół nr 12 odbędzie się próbny egzamin gimnazjalny:
- 06. 12. 2016 r. (wtorek) – część humanistyczna:
godz. 8.00 – historia i wos,
godz. 9.30 – język polski, - 07. 12. 2016 r. (środa) – część matematyczno-przyrodnicza:
godz. 8.00 – biologia, chemia, fizyka, geografia,
godz. 9.30 – matematyka, - 08. 12. 2016 r. (czwartek) – część język obcy nowożytny:
godz. 8.00 – na poziomie podstawowym – język angielski, język niemiecki,
godz. 9.30 – na poziomie rozszerzonym – język angielski.
Zajęcia w tych dniach w Gimnazjum nr 35 i Technikum Elektryczno-Energetycznym
odbywać się będą następująco:
Klasy III gimnazjum – zajęcia odwołane.
Klasy I, II gimnazjum, I, II, III, IV technikum:
- 06. 12. 2016 r. – lekcje rozpoczynają się o godz. 11.50,
- 07. 12. 2016 r. – lekcje rozpoczynają się o godz. 11.50,
- 08. 12. 2016 r. – lekcje rozpoczynają się o godz. 10.45.
Dodatkowo klasy I, II, III i IV technikum mają zajęcia z przedmiotów zawodowych w trakcie trwania egzaminów:
klasa 1Ta:
czwartek
3 l. W. Lewicki – Instalacje
4 l. W. Lewicki – Podstawy
klasa 1Tc:
wtorek
4 l. A. Mrzygłód – Elektrotechnika
5 l. A. Mrzygłód – Elektrotechnika
klasa 2Tb:
środa
3 l. K. Trzosek – Podstawy, A. Rutz – Instalacje
4 l. K. Trzosek – Podstawy, A. Rutz – Instalacje
klasa 2Tc:
wtorek
1 l. M. Krolik – Montaż i eksploatacja
2 l. M. Krolik – Montaż i eksploatacja
3 l. M. Krolik – Montaż i eksploatacja
4 l. M. Krolik – Montaż i eksploatacja
5 l. M. Krolik – Montaż i eksploatacja
środa
3 l. A. Mrzygłód – Technologia
5 l. P. Laskowski – PKM
klasa 3Ta:
wtorek
3 l. W. Lewicki – Instalacje
4 l. W. Lewicki – Instalacje
środa
1 l. A. Grabowicz – Pracownia
2 l. A. Grabowicz – Pracownia
3 l. M. Zaorski – Pracownia, W. Reinke – Pracownia, A. Grabowicz – Pracownia
4 l. M. Zaorski – Pracownia, W. Reinke – Pracownia, A. Grabowicz – Pracownia
5 l. M. Zaorski – Pracownia, W. Reinke – Pracownia, A. Grabowicz – Pracownia
czwartek
1 l. A. Grabowicz – Pracownia
2 l. A. Grabowicz – Pracownia
3 l. W. Reinke – Pracownia, A. Grabowicz – Pracownia
4 l. W. Reinke – Pracownia, A. Grabowicz – Pracownia
3Tb:
wtorek
5 l. A. Rutz – Pracownia, M. Zaorski – Pracownia
środa
5 l. W. Lewicki – Instalacje, A. Rutz – Instalacje
klasa 4Ta:
wtorek
1 l. M. Zaorski – Pracownia
2 l. M. Zaorski – Pracownia
3 l. M. Zaorski – Pracownia
4 l. M. Zaorski – Pracownia
środa
4 l. A. Mrzygłód – Maszyny
5 l. A. Mrzygłód – Maszyny
czwartek
1 l. M. Zaorski – Pracownia
2 l. M. Zaorski – Pracownia
3 l. M. Zaorski – Pracownia
4 l. M. Zaorski – Pracownia
klasa 4Tb:
wtorek
1 l. A. Grabowicz – Pracownia
2 l. A. Grabowicz – Pracownia
3 l. A. Grabowicz – Pracownia
4 l. A. Grabowicz – Pracownia
5 l. W. Reinke - Instalacje