Godziny konsultacji/ spotkań indywidualnych
rodziców z nauczycielami – rok szkolny 2016/2017
Lp. | Nauczyciel | Dzień | Godzina |
1. | Augustyn Piotr | czwartek | 16.15, s. 3 |
2. | Barczewski Mirosław | piątek | 15.20, s. 8 |
3. | Chojnacka Agnieszka | środa | 15.30 - 16.15, s.14 |
4. | Drażdżewska-Nasiadek Anna | poniedziałek | 16.15, pokój nauczycieli w-f |
5. | Erdmańska Kamila | środa |
15.30 - 16.15, s. 22 |
6. | Górecka Anita | wtorek | 14.00 - 15.00 s.8 |
7. | Górnowicz-Franczak Ewa | czwartek |
14.35 - 15.20, s. 18 |
8. | Grabowicz Andrzej | czwartek | 16.15 s. 1 |
9. | Kaczmarek Monika | wtorek | 15.00, pokój nauczycielski |
10. | Kin Joanna | wtorek | 15.20, s. 12a |
11. | Konkol Paweł | piątek | 15.30 - 16.15, pokój nauczycielski |
12. | Kowalska Renata | wtorek | 14.25, pokój nauczycielski |
13. | Laskowski Piotr | poniedziałek | 14.30, |
14. | Lewandowska Dorota | środa | 14.30, pokój nauczycieli w-f |
15. | Lewicka Ewelina | wtorek | 15.20, s.20 |
16. | Lewicki Waldemar | środa | 16.15 - 17.00, s. 3 |
17. | Łatka Marcin | wtorek | 17.00 - 18.00, pokój nauczycieli w-f |
18. | Maćkowska Justyna | wtorek | 15.20, s.4 |
19. | Majewska Katarzyna | czwartek | 14.30, s.17 |
20. | Makowiecka Beata | wtorek | 9.50-10.35, s.16 |
21. | Markiewicz Justyna | środa | 14.25 - 15.10, s.8 |
22. | Mikołajczak Magdalena | wtorek | 15.20,s.18 |
23. | Mrzygłód Andrzej | poniedziałek | 16.15 s. 2 |
24. | Nowicka Aleksandra | poniedziałek | 14.25 - 15.00, pokój nauczycieli w-f |
25. | Pilaczyńska Maria | czwartek | 15.20 - 16.25, s. 15a |
26. | Przybysz Sławomir | piątek | 15.20, s. 1a |
27. | Reinke Wanda | poniedziałek | 16.15 s. 3 |
28. | Rutecki Mirosław | poniedziałek | 15.20, pokój nauczycielski |
29. | Rutz Andrzej | czwartek | 15.20, pokój nauczycielski |
30. | Siłakowski Krzysztof | środa | 17.00 - 18.00, pokój nauczycieli w-f |
31. | Słowiow Joanna | poniedziałek | 14.25, pokój nauczycielski |
32. | Swiniarska Mirosława | poniedziałek | 15.20, s.21 |
33. | Szczurowska Anna | czwartek | 15.30 - 16.15, pokój nauczycielski |
34. | Trzosek Kinga | środa | 14.25, pokój nauczycielski |
35. | Umińska Ewa | wtorek | 14.45 - 15.20 s.7 |
36. | Wentowska Barbara | wtorek | 15.20, pokój nauczycieli w-f |
37. | Wierzbicka Marta | poniedziałek | 15.35 - 16.10, s. 15a |
38. | Woźniak Hanna | wtorek | 15.20, s.18 |
39. | Zaorski Mariusz | czwartek | 16.15, s.5 |